ההטרדה שהובילה לקטטה: כשנתיים לאחר תקרית בלשכת התעסוקה בחוצות המפרץ, הואשם תושב קריית אתא כבן 40 בתקיפתו של מאבטח לשכת התעסוקה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בכתב האישום שהגישה שלוחת התביעות המשטרתית של תחנת זבולון במשטרה נטען כי הנאשם ליטף את המאבטח בפניו, ולאחר שזה ביקש ממנו להפסיק, תקף אותו במכות אגרוף בפניו.

בסרטונים שהגיעו לידי חדשות 2 Online נראית ההתרחשות כפי שתועדה ממצלמות האבטחה בתוך לשכת התעסוקה. הקטטה כולה התרחשה לנגד עיניהם המשתאות של העוברים והשבים.

מחקירת המשטרה עולה כי הנאשם הטריד את המאבטח מינית במשך תקופה ארוכה, ושב וניסה לגעת בו חרף האזהרות שהשמיע כלפיו. בעדותו במשטרה טען המאבטח כי זו לא הייתה הפעם הראשונה שהנאשם נגע בפניו בניגוד לרצונו. "מזה חודשיים וחצי האיש מגיע לכאן", סיפר. "בפעם האחרונה אמרתי לו - 'אם תשים עליי יד או תלטף אותי כמו שעשית בפעם הקודמת, תהיה לך בעיה איתי מבחינה חוקית'".

המאבטח המשיך והזהיר את הנאשם: "אני אתלונן עליך במשטרה כי זו הטרדה מינית. למה את שם עליי יד בכלל? אל תיגע בי יותר!"

גלעד וגלעד
גלעד וגלעד | צילום:

בגרסת המאבטח תמכו עדויות שגבו חוקרי תחנת זבולון ממאבטח נוסף שהיה עד למקרה שבו ליטף הנאשם את המאבטח בפניו.

עורכי הדין זיו גלעד ורינת גלעד, המייצגים את הנאשם בתקיפה, מסרו בתגובה: "מרשנו הוא אדם ללא עבר פלילי, איש נורמטיבי ואב לילדים. הוא מכחיש את המיוחס לו וטוען בתוקף שמדובר בטפיחה ידידותית על השכם, כאשר לאחריה התפרץ בצורה ברוטאלית המאבטח לעברו ונקט באלימות. לטענתו, מאז הוא סובל מכאבי גב ואף הוכר כנכה ביטוח לאומי עקב זאת. אנו משוכנעים כי כך גם יוכח בבית המשפט".