אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה | צילום: רויטרס

כתב אישום חמור שהוגש אתמול (חמישי) לבית משפט השלום ברמלה, חושף מסכת של ניצול ועבירות מין שבוצעה לכאורה בקטינה בת כ-15, על ידי חמישה גברים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על כתב האישום, החשודים תושבי אזור השפלה בשנות ה-60 לחייהם, קיימו עם הקטינה יחסי מין תמורת תשלום. המעשים נחשפו לאחר שאימה של הנערה הבחינה במסרונים ששלחו הנאשמים לקטינה, כמו גם בסכומי כסף חריגים הנמצאים ברשותה.

הפרשה החלה בהיכרות בין הקטינה והנאשם המרכזי בגן ציבורי - הקטינה ניגשה לנאשם, גבר בן 66, וביקשה ממנו כסף. בתגובה הציעה לה הגבר 400 שקלים בתמורה לקיום יחסי מין איתה. השניים נסעו לחדר אירוח בחולון ושם קיימו את היחסים.

"הגברים ניצלו את הקטינה ומצוקותיה"

בהמשך סיפר הנאשם לחבריו על כך שהקטינה מוכנה לקיים מגע מיני בתמורה לתשלום, והציע להם להשתמש בשירותיה. במהלך חודשי הקיץ קיימו חמשת הנאשמים יחסי מין עם הקטינה ובתמורה שילמו לה 100-400 שקלים בעבור כל מפגש שכזה.

כתב האישום שהוגש כולל שמונה אישומים נגד חמשת הגברים. על פי הנטען, במספר מקרים נהגו הנאשמים לקיים יחסי מין עם הקטינה ברצף, בזה אחר זה. "חומרתן של העבירות והכיעור הרב בהן, נוכח הניצול של הקטינה ומצוקותיה, מלמדים על מסוכנות מצידם כלפי החברה", נטען בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד לירן ממן מפרקליטות מחוז מרכז.

יחד עם כתב האישום, הגישה הפרקליטות גם בקשת מעצר עד תום ההליכים נגד שניים מהנאשמים. מבקשת המעצר עולה כי הנאשמים הודו בחקירתם במעשים המיוחסים להם, ואף הפלילו איש את רעהו. עוד נכתב בבקשת המעצר כי קיים חשוד מרכזי נוסף הנמצא במנוסה וטרם אותר.