אייל גולן ודני ביטון, ארכיון (צילום: שרון רביבו, mako, חדשות)
אייל גולן ודני ביטון, ארכיון | צילום: שרון רביבו, mako, חדשות

הסדר טיעון - שני במספר - עם אביו של אייל גולן: דני ביטון, אביו של הזמר, נעצר לפני שנה ורק שמונה חודשים אחרי ששוחרר מהכלא, בחשד לביצוע עבירת מין באישה שעלתה לרכבו. הערב (רביעי) פורסם לראשונה במהדורה המרכזית כי האישום במעשה מגונה יימחק, וביטון יודה ויורשע בהטרדה מינית ותקיפה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

לפי הסדר הטיעון, ביטון - שהורשע בעבר בביצוע עבירות מין חמורות בקטינות וריצה שנתיים בכלא - ישלם למתלוננת עשרת אלפי שקלים. הפרקליטות תבקש מבית המשפט לגזור עליו שלושה חודשי מאסר שירוצו בעבודות שירות.

לטענת המתלוננת כנגד אביו של גולן, כשעלתה למכוניתו הציג עצמו כאביו של אייל גולן, ניסה לקרב אותה אליו בכוח ולנשקה בכוח. לטענתה השמיע שיר של בנו והעיר לה הערות מיניות.

בדצמבר 2018 הוגש נגדו כתב האישום על פיו בחודש מרס 2018, המתינה המתלוננת לחבר בתחנת אוטובוס סמוך לתחנת דלק במחלף אולגה. ביטון עבר ליד התחנה, עצר את רכבו ליד הצעירה שבכתה, החל לשוחח עמה והציע להסיע אותה. בהתחלה היא סירבה, אך בסופו של דבר הסכימה ונכנסה לרכב.

ביטון הציג את עצמו כאביו של זמר מפורסם, ואף הציע לה כרטיסים להופעותיו של בנו. במהלך הנסיעה השמיע באוזנה הערות מיניות ולאחר מכן עצר את הרכב סמוך לבית של חברו והחל ללטף את ידה. המתלוננת ניסתה בתגובה להזיז את ידו, אך הוא המשיך לאחוז בחוזקה, קירב את ראשו לראשה ונישק אותה על שיערה.

מייד לאחר מכן ליטף גם את ירכה של המתלוננת, והעלה אותה בהדרגתיות כלפי מעלה, קירב את פניו אל פניה ונישק אותה על לחיה. כשחברו של ביטן נכנס לרכב, הנאשם חדל ממעשיו והמשיך בנסיעה.