כלא והתעלל בה, אילוסטרציה (צילום: RF123, חדשות)
כלא והתעלל בה, אילוסטרציה | צילום: RF123, חדשות

אבשלום חבאני, תושב צפת בן 58, נעצר לפני כשלושה שבועות לאחר בחשד שכלא אישה במשך 3 ימים, אנס והתעלל בה באכזריות. המקרה התגלה רק כשהצליחה לברוח והזעיקה שוטרים ברחוב. ביום שישי הוגש נגדו כתב אישום חמור בעבירות רבות, ביניהן של אונס, חבלה, פציעה בנסיבות מחמירות, סחיטה באיומים וכליאת שווא - כך נמסר היום (ראשון).

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפני כשלושה שבועות התקבל במשטרה הדיווח על האישה, שברחה חבולה מהבית וביקשה עזרה מאזרח ברחוב בטענה שחבאני כלא אותה מספר ימים, אנס אותה ותקף אותה באלימות קשה.

שוטרים שהוזעקו למקום פגשו במתלוננת, שהייתה מפוחדת, מכוסה בכוויות בפניה ובסימני חבלה קשים על גופה. השוטרים החלו בסריקות לאיתורו של חבאני. תוך זמן קצר הוא נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה. חוקרי המשטרה אספו ממצאים בזירת האירוע ופתחו בחקירה.

מפרטי החקירה עלה שחבאני פגש במתלוננת לראשונה 3 ימים טרם האירוע במרכז הארץ ושיכנע אותה לבוא איתו אל ביתו, כדי לאסוף את כלבו מאימו ולבוא לראות את ביתו. לאחר סירבה, שיכנע אותה באמצעות ציון העובדה שהוא "אדם מאמין חובש כיפה". בביתו הציע לה לשתות אלכוהול, ומשסירבה, החל להכות בה בעוצמה והורה לה "לעשות יחסי מין עמו ולהיות העבד שלו אחרת יהפוך אותה לזונה שתעבוד עבורו". לאחר שהמשיכה לסרב, הכה אותה הנאשם שוב ושוב עד שגרם לה לחבלות קשות. לאחר מכן, גם אנס אותה.

הנאשם המשיך להכות במתלוננת גם לאחר שסיפק את רצונותיו, ואף איים על חייה באמצעות חפץ דמוי אקדח במטרה לסחוט ממנה כספים.  "הוא קשר את ידיה ורגליה בחבל ואמר לה תראי מה אני הולך לעשות לך תוך שהוא מוציא ממכנסיו את החפץ הנחזה להיות אקדח, הצמידו לראשה ואמר לה כי היום היא מתה", נכתב בכתב האישום החמור. עוד מהחקירה עלה כי החשוד פגע בגופה של המתלוננת בעזרת חפצים שונים, דקר אותה, כיבה על גופה סיגריות ואף בכוח שפך אקונומיקה לפיה מה שגרם לה לכוויות.

"הנאשם אמר כי בגלל ששתתה לו את הוויסקי, היא תשתה אקונומיקה. הוא לקח בקבוק אקונומיקה והורה לה לשתות. משסירבה לעשות כן משך הנאשם את ראשה בשערותיה לאחור ושפך לה אקונומיקה לתוך פיה. היא ניסתה לסגור את הפה אך חלק מהאקונומיקה נכנסה לפיה ובעקבות זאת החלה להקיא", נכתב באישום נגד חבאני. כתוצאה ממעשיו של הנאשם ונגרמו לה כוויה כימית בדרגה 2 בנחיריים ובסנטר, בנוסף לחבלות נוספות בכל הגוף.

ביום שישי, בתום החקירה, הגישו בפרקליטות מחוז צפון כנגדו את כתב האישום החמור ובקשה למעצר עד תום ההליכים.