אילוסטרציה
נעל את הדלת - ובצע מעשים מגונים | צילום: 123RF, חדשות

נעל את התלמידים בכיתה - ותקף אותם מינית: פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שישי) כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקווה נגד תושב לוד, מורה בבית ספר יסודי בפתח תקווה, בגין ביצוע מעשים מגונים בתלמידיו. על פי כתב האישום, המורה נהג לנעול את דלת הכיתה - ולשחק עם תלמידיו משחק לשם גירוי או סיפוק מיני.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בחודשים ינואר-יוני 2019 עבד הנאשם כמורה לרובוטיקה בבית ספר יסודי, בכיתות שונות, בגילאי א'-ד'. בתקופה זו, במסגרת השיעורים בכיתות, כאשר הנאשם והתלמידים בכיתה, נהג הנאשם לנעול את דלת הכיתה, ולשחק עם התלמידים משחק לשם גירוי או סיפוק מיני.

במסגרת המשחק, הנאשם הרכיב מספר תלמידים על גבו, כאשר הוא רכון על ברכיו. בשלב מסוים הנאשם נפל לרצפה והסתובב על גבו - והתלמידים ניסו להישאר עליו; במצב זה, כאשר הנאשם שכוב על גבו ומספר תלמידים יושבים על בטנו, וכדי להגיע לגירוי וסיפוק מיניים, נהג הנאשם להקפיץ קלות את התלמידים עליו באופן בו גופו התחכך בגופם.

במקרים אחרים בכיתות שונות, עודד הנאשם את התלמידים להרים חלקית את חולצתו ולחשוף את בטנו ואת חזהו, וכן ללטף את חזהו. כמו כן, במהלך המשחקים הנאשם אפשר לתלמידים לחלוץ את גרביו ונעליו.

"לא הצליח לשלוט בדחפיו המיניים וביצע את זממו במסגרת בית הספר"

בבקשת המעצר נכתב כי "האירועים מגלים כי המשיב אינו מצליח לשלוט בדחפיו המיניים פעם אחר פעם ואינו מהסס לבצע את זממו חרף היותו במסגרת של בית הספר, אשר כוללת - מטבע הדברים - נוכחות של אנשי סגל רבים בקרבת מקום".

"בחקירותיו, המשיב מציג הדברים פעמים רבות כאילו היה קורבן להתנהגות תלמידיו, תוך שהוא מתעלם מכך שנעל את דלתות הכיתות עובר למשחק, מכך שהוא יזם את המשחק - משחק אשר חריג ופסול כשלעצמו בין מורה לתלמידים, מכך שהמשחק כלל הסרת פרטי לבוש שלו ועוד".