בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום (חמישי) כתב אישום נגד טרייסי קדיס ואמיר מרמש בגין רצח פדיה קדיס, אמה של טרייסי ביפו. על פי כתב האישום השניים רצחו את האם בעקבות התנגדותה לקשר הרומנטי בין השניים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כתב האישום מתאר כיצד השנים תכננו והגו תכניות ורעיונות שונים על מנת לבצע את הרצח. הם אף תכננו את מעשיהם לאחר הרצח ורצו להעלים את גופת האם, לנסות לטשטש ולהסוות את הקשר שלהם למעשה ואף לנסות להימלט מהארץ.

על פי כתב האישום, שני הנאשמים תכננו לבצע את הרצח במשך מספר ימים אך מסיבות שונות נמנעו מכך, עד שהחליטו לבצע את המעשה ב-6 ביוני. באותו היום עדכנה הנאשמת את חברה על תנועותיה של אמה ותכננו לבצע את המעשה בשעות הלילה כשהאם תותיר את דלת הכניסה של הבית פתוחה.

אין תמונה
האם והבת הנאשמת

בהמשך, מתאר כתב האישום כיצד הנאשמת עלתה לחדר אמה בקומה השניה בבית המגורים, פתחה את מנעול הדלת ושיחררה את וו הנעילה, כך שחברה יוכל להיכנס ולגרום למותה של האם. הנאשמת אף השאירה בסמוך לדלת צעיף, כדי שבן זוגה יוכל לכסות את פניו בזמן המעשה.

בהמשך הלילה הגיע הנאשם לבית החברה והאם ונכנס מהדלת האחורית. הוא העיר את חברתו והציג בפניה את הסכין שרכש. קדיס האיצה בו לבצע את הרצח ואמרה לו: "תעשה את זה כבר". השניים ישבו יחד בחדר השינה במשך כחצי שעה ואז יצא הנאשם מהחדר כשהוא אוחז בסכין וראשו עטוף בצעיף.

על פי כתב האישום בשלב הזה המשיך הנאשם לעבר חדרה של האם שהתעוררה מהרעש והחלה לצעוק לבתה. הנאשם דקר את האם 7 פעמים באזורים שונים בגופה עד שהתמוטטה והסכין נשברה.

אמיר מרמש, הנאשם ברצח (צילום: חדשות)
אמיר מרמש, הנאשם ברצח | צילום: חדשות

מיד לאחר הדקירות, כך על פי כתב האישום, הגיע הנאשם אל חדרה של חברתו והנאשמת הנוספת וסימן לה בידו שהמית את אמה. "גמרתי עם הסיפור", אמר לה. "מה שרצית - היה". לאחר מכן הניח את הסכין המגואלת בדם בחדרה של זוגתו.

בהמשך הנאשם, בהסכמתה של הנאשמת עטף את גופת האם בשמיכה ובסדין, העלה אותה לקומה השלישית, והסתיר אותה באמבטיה. בהמשך הוא אף ניקה את כתמי הדם מהבית, שטף את הסכין וזרק אותו לפח האשפה.

על מנת לנסות ולהסתיר את דבר הרצח, גנבו הנאשמים את הטלפון הסלולרי של הנרצחת ושלחו הודעות וואטסאפ בקבוצה המשפחתית כך ששאר האחים לא יחשדו. בשעות הצהריים ביום שלמחרת הרצח, כך מתאר כתב האישום, לקחה קדיס את הטלפון הנייד של ימה והלכה עמו לבית הספר, בדרך עוד הספיקה להיפטר מהסכין ולזרוק אותה בפח אשפה.

בהמשך היום, כך נטען בכתב האישום, שני הנאשמים השתמשו בכרטיס האשראי של האם על מנת לרכוש מוצרי מזון, דיבורית לאופנוע של הנאשם וכן הזמינו חדר במלון בתל אביב.

על פי כתב האישום, רק בשעות הערב החלו קרובי המשפחה הנוספים לדאוג לשלומה של האם ובעוד הנאשמים אורזים מזוודות במטרה להימלט מהמקום, הגיעו לדרוש בשלומה. הנאשם שהבחין בבני המשפחה נמלט מהמקום לבית קרוב משפחתו.