אילוסטרציה
אישום חמור נגד תושב ב"ש, אילוסטרציה | צילום: 123RF, חדשות

בגלל הערה - נדקר ואיבד דם רב: לבית המשפט השלום בפתח תקווה הוגש היום (ראשון) כתב אישום נגד בן 25, תושב באר שבע, בגין תקיפה של נכה שמרותק לכיסא גלגלים. הנכה אושפז במשך חמישה ימים ועבר ניתוח בידו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

לפני כשבוע, הנאשם התווכח עם אדם אחר בפאב בכפר סבא בגלל סיגריות שנלקחו ממנו. לאחר שהוציאו אותו מהמקום הוא בעט בחלון הזכוכית שבכניסה לפאב. נכה שישב ברכב סמוך העיר לנאשם על מעשיו.

בתגובה, הנאשם היכה אותו באכזריות ואף לא הסתפק רק בכך, אלא גם לקח חפץ חד ודקר את הנכה בידו. שני נוסעים ששהו עם הקורבן ברכב נחלצו לעזרתו והנאשם החל לרדוף אחר אחד מהם עם בקבוק זכוכית בידו וניסה לדקור גם אותו. משלא הצליח, נמלט הנאשם מהמקום והמשטרה פתחה בסריקות אחריו.

הקורבן הובהל לבית החולים מאיר בכפר סבא אחרי שאיבד דם רב. הוא עבר ניתוח בידו ושוחרר לאחר חמישה ימי אשפוז. כעבור מספר ימים המשטרה הצליחה לעצור את הנאשם ולאחר חקירה הוגש נגדו כתב אישום.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "אנו פועלים רבות למיצוי הדין עם עברייני אלימות הפוגעים בשלומו ובטחונו של הציבור הנורמטיבי שומר החוק".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/