לפני כשבוע וחצי הוגש כתב אישום נגד השף רפי כהן בגין איומים על עובדים בבנק לאומי, זאת בנוסף לכתב אישום נוסף בגין תקיפת אישה הרה. כעת, נחשפות ההקלטות המפלילות שמשמשות ראיות נגדו במשפט וחושפות מסכת איומים מטרידה מצד השף לעבר עובדי הבנק.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אני רוצה לחסל אתכם, זה מה שאני רוצה", אמר כהן לעובדת הבנק באחת השיחות. "אתם גנבתם כסף, אחת הרוצחות או אביבה או מירב או את, נכנסתם לחשבון שלי, חדרתם לפרטיות של כרטיס האשראי שלי, ואתם פשוט הכנסתם אותי למסגרת של 10,000 שקל בכרטיס על דעת עצמכם, ללא ידיעתי".

בהמשך השיחה המשיך כהן לאיים בשיחותיו מחו"ל על עובדת הבנק תוך שהוא מתייחס לבנקאית האחראית אותה הוא מכנה 'רוצחת'. "קיבלתם הוראה מהרוצחת אביבה, שעד סוף השנה אני מקווה לא תהיה איתנו. סבתא שלי באה לי בחלום, היא שלחה לי מסר שהיא תיקח אותה עד סוף השנה".

"אם אני בא לארץ אני חונק אותך עכשיו"

בשיחה נוספת, אחת העובדות מזכירה לכהן את ההתפרצות האלימה שלו לבנק תוך שהוא זורק פח ומאיים על עובדים. "לא זרקתי פח על עובד שלך וזה לא פגע", עונה לה כהן. " תקשיבי כלבה, את יכולה להעביר את זה למשטרה, אתם תראו בימים הקרובים איך פתאום נכנס לך מישהו, אני עשיתי את זה, תגידו את זה: שני דליים של צבע, שמן על הדלפקים. אני אשבית לכם את הסניף".

כשהבנקאי מנסה להסביר לכהן שהוא בחריגה ובשל כך הוא לא יכול להוציא כסף עונה כהן: "לי אין כסף? אתה שקרן בן שקרנים. אני לא רוצה להגיד לך מה אני אעשה, אתה תתחרט על זה, אם הייתי בתל אביב עכשיו הייתי מסיים במעשיהו כל החיים, אם אני בא לארץ אני חונק אותך עכשיו". כהן ממשיך ואומר לבנקאי כי: "אני גם אצא מזה חלק כי יש לי שתי תעודות של משוגע, תעודה של שף אין לי אבל שתי תעודות של משוגע יש".