אילוסטרציה (צילום: zurbagan, 123RF)
אישום: אנס תיירת | צילום: zurbagan, 123RF

כתב אישום חמור הוגש היום (ראשון) נגד ת'אאר דאר כילה, תושב רמאללה בן 34, בגין אונס סטודנטית אמריקנית בת 22 בשבוע שעבר במלון בו עבד בירושלים. עוד מואשם כילה בביצוע מעשה סדום ומעשים מגונים בצעירה לאחר שהשקה אותה לשוכרה במשקאות חריפים וניצל את ערפול החושים שלה כדי לבצע בה את זממו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי כתב האישום, שהגישה פרקליטות מחוז ירושלים באמצעות עו"ד יובל קדר, שהתה הצעירה לבדה בלובי של בית המלון. סמוך לשעה 22:30 ניגש אליה כילה ונתן לה מיוזמתו כוס בירה בחינם. בהמשך מזג לה עוד חמש כוסות של משקה אלכוהולי חריף, עד שאמרה הצעירה שהיא שיכורה ושהיא רוצה לשוב לחדרה.

עוד צוין בכתב האישום כי כילה התעקש ללוות את התיירת לחדרה, על אף סירובה. בכניסה לחדרה תפס אותה כילה, נצמד אל גופה ונישק אותה. על אף ניסיונותיה לגרום לו להפסיק, כילה סירב לעזוב אותה ובהמשך הוביל אותה תוך שהיא בערפול חושים אל החדר הסמוך לדלפק הקבלה, שם הסיר ממנה את בגדיה בכוח וביצע בה את זממו.

"במעשיו המתוארים לעיל בעל הנאשם את המתלוננת, ביצע במתלוננת מעשה סדום וכן עשה במתלוננת מעשה מגונה לשם סיפוק וגירוי מיני והכול תוך ניצול מצב של חוסר הכרה בו שרויה המתלוננת, או מצב אחר המונע ממנה לתת הסכמה חופשית", צוין בכתב האישום.