ילדה, אילוסטרציה, התעללות
אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

אישום חמור נגד המנקה - "תקף בזמן שהאם ישנה": הפרקליטות הגישה היום (שני) כתב אישום נגד עובד ניקיון מסרי לנקה, שלדבריה ביצע מעשה מגונה בילדה בת שש בזמן שניקה את בית המשפחה. בפרקליטות ביקשו להאריך את מעצרו עד תום ההליכים - וטענו גם כי העובד אסף את התשלום לאחר המעשה וברח מהמקום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הנאשם הוא אודישה פריאנקרה, בן 46 המתגורר בירושלים. מהחקירה עולה כי לפריאנקרה יש אשרת עבודה לטיפול בקשישים - אך הוא עבד בניקיון בתים. הוא ניקה את בית המשפחה בשלוש השנים האחרונות, ולפני כשבוע וחצי - ב-11 באוגוסט בשעת צהריים - הוא נותר לבדו עם הילדה בת השש בזמן שהאם ישנה בחדר אחר.

"בשלב מסוים ניגשה הילדה בת השש לנאשם, אשר באותה העת ניקה את שירותי הילדים, שוחחה עימו, והתיישבה על השידה הנמצאת בשירותים", נכתב בכתב האישום שהגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בעיר, באמצעות עו"ד שחר מלול. בשלב זה, לפי הפרקליטות, פריאנקרה נישק את הילדה בלחי - וזמן קצר לאחר מכן הרים אותה והשכיב אותה על מיטתה.

אילוסטרציה
"יש ראיות נגד הנאשם". אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

בשלב זה, נטען בכתב האישום, הוא הרים את חצאיתה וביצע בה מעשה מגונה: הילדה הדפה אותו ונמלטה מהחדר. "היא רצה לחדר השינה של אמה, העירה אותה וסיפרה לה את שאירע", נטען. בשלב זה המנקה אסף את הכסף שהונח עבורו במטבח ויצא מהבית.

"במעשיו המתוארים לעיל, ביצע הנאשם מעשה מגונה במתלוננת שהיא קטינה שטרם מלאו לה 16 שנים וזאת ללא הסכמתה החופשית", הוסיפו בפרקליטות. נציג מטעמה ביקש להאריך את מעצרו של המנקה עד תום ההליכים: "בידינו ראיות לכאורה להוכחת אשמתו של המשיב".