העבריין בן כהן
כהן בביהמ"ש, היום | צילום: חדשות 2

למרות הפרסום שלשום, לפיו קיימים קשיים בחקירת העבריין בן כהן בשל סירוב המתלוננת לשתף פעולה, הגישה היום (רביעי) הפרקליטות כתב אישום נגד כהן בגין עבירת מין במטופלת בבית החולים תל השומר - עבירה שבוצעה לכאורה במהלך מסיבת השחרור של כהן מהמוסד הרפואי. "הגישו כתב אישום נגדי כי מדובר בבן כהן", טען להגנתו. "אתמול אמרו לי בתחנת המשטרה החוקרים שהיום ישחררו אותי הביתה - הכל עלילה כי מדובר בבן כהן".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לכהן בן ה-41 מיוחסות עבירות של מעשה מגונה בכח ואיומים. משום שהמתלוננת - קטועת רגל גם היא - לא משתפת פעולה, האריך בית משפט השלום בתל אביב אתמול ביממה את מעצרו. הפרקליטות מבקשת להשאיר את בן כהן במעצר עד תום ההליכים, בעוד סניגוריו עו"ד תמיר סננס ועו"ד רותם טובול מבקשים לשחררו לאלתר.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד אריאלה בן-אהרון, היריות שנשמעו בחגיגת השחרור של כהן העירו את המתלוננות וגרמו לבהלה ואי שקט במחלקה. בסביבות השעה 03:00 לפנות בוקר, כששכבה ערה ומאושפזים אחרים ניסו להרגיע אותה, נכנס כהן לחדרה על כיסא גלגלים כשהוא "מבושם מאלכוהול" - כך לפי כתב האישום.

"הוא ניגש למיטתה, לחש באוזנה שהוא מעוניין לשוחח עמה ביחידות וביקש ממנה להוציא את יתר המטופלים מהחדר", נכתב. המתלוננת הייתה מודעת לזהותו של כהן כעבריין ונענתה לבקשה: השניים נותרו יחד בחדר לבד כשהדלת סגורה - ומחוצה לה נעמד מאבטחו של כהן. "הנאשם שהה בחדרה לפחות 20 דקות, כשהוא יושב בכיסא הגלגלים ליד מיטתה", הוסיפו בפרקליטות.

במהלך השהות בחדר החמיא כהן למתלוננת ואמר שהיא "סקסית" ושהוא מעוניין בה כבת זוג. היא סירבה וכהן השיב לה: "אני לא גבר בעינייך? את שייכת לבן כהן, את יודעת מי זה בן כהן".  בשלב זה, לפי כתב האישום, ביצע כהן מעשה מגונה במתלוננת א' כאשר אחז בידה ובפניה ונישק אותה תוך שהוא מושך אותה כלפיו.

בן כהן בבית המשפט
"לא ניסיתי לנשק". כהן | צילום: פלאש 90, חדשות

"איפה את גרה? יש לך הורים?"

"א. התנגדה למעשיו, בכך שניסתה להתרחק ולסובב את ראשה, אך הנאשם אחז בידה ובראשה בחוזקה ונישק אותה בפיה פעם נוספת. במהלך האירוע, בכתה א.א. וביקשה מהנאשם לחדול ממעשיו", נטען בכתב האישום. בהמשך, לפי הפרקליטות, כהן ניסה להפחיד את המתלוננת ואמר לה: "איפה את גרה? יש לך הורים? את בטח אוהבת אותם". לאחר מכן יצא מחדרה: כעבור כחצי שעה שב על עקבותיו, ביקש ממנה סליחה ואמר כי פעל בהשפעת אלכוהול.

כהן אמר אתמול בפתח הדיון כי הוא חף מפשע. "אני לא מבין מה המשטרה רוצה ממני, לא היה כלום, אני מכיר אותה מעל חודש וחצי, לא עשיתי כלום", הבהיר. "לא ניסיתי לנשק אותה בכוח", הוסיף. "במשטרה שופכים את דמי. אין לי לאן לברוח, אפשר לנהל הכל כשאני במעצר בית, אני משתף פעולה".

עו"ד של כהן רותם טובול אמרה אתמול כי המשטרה מחזיקה את כהן כבן ערובה. "תמוה שהמשטרה למרות שיש לה קשיים ראייתיים מתעקשת להחזיק את בן כבן ערובה, בעוד שהיא יכולה לנהל את החקירה בתנאים של מעצר בית", ציינה הפרקליטה.