האב דקר את בתו, אילוסטרציה
האב הדוקר בבית המשפט | צילום: חדשות 2

כתב האישום שהוגש היום (חמישי) נגד תושב ירושלים בן 39 בגין ניסיון רצח בתו בת ה-10, מתאר כיצד ללא כל התרעה מוקדמת או סיבה נראית לעין לקח מספריים ודקר את הילדה 10 פעמים בפלג גופה העליון. הבת ההמומה צעקה לעברו: "למה אבא, למה?". האב הואשם גם בתקיפת איש צוות רפואי בבית החולים שלושה ימים לאחר התקיפה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, הילדה ואמה עסקו בהכנות לקראת פתיחת שנת הלימודים בבית המשפחה בירושלים, כשלפתע - ללא סיבה ידועה או הכנה מוקדמת - לקח האב זוג מספריים והחל לדקור את בתו. הוא דקר אותה כ-10 פעמים בבית החזה ובידה הימנית.

זירת הדקירה בירושלים
זירת הדקירה בירושלים | צילום: חדשות 2

הבת שהופתעה מאוד ממעשי אביה צעקה לעברו ורק לאחר מכן הוא השליך את זוג המספריים בעזרתן ביצע את הדקירה, עזב את הילדה הפצועה והתיישב על הספה בסלון. בחקירתו טען האב כי ביצע את המעשה הנורא כי חשב שנשמתו של אשתו, שאותה גם כן נשבע לרצוח נכנסה לגופה של הבת. בנוסף, האב מסר שחשב שהשטן נכנסו לגופה של הילדה.

בני המשפחה החלו לטפל בילדה ומיהרו להזעיק את כוחות ההצלה. הילדה הובהלה לבית החולים ושם הורדמה, הונשמה והוכנסה מיד לחדר הניתוח על מנת לייצב את מצבה. היא סבלה מפגיעות במספר איברים פנימיים.

האב נשלח לבדיקה פסיכיאטרית בבית החולים, שם נשאר באשפוז במשך מספר ימים. ביום השלישי לשהותו שם, תקף האב עובד בית החולים שמנע ממנו לטייל בחצר שבמקום.