רפי כהן (צילום: חדשות 2)
כהן. תקף את המלצר שלו | צילום: חדשות 2

השף הידוע הורשע בתקיפת מלצר שעבד אצלו: השף רפי כהן, בעליה של מסעדת "רפאל", הורשע היום (שני) בבית המשפט השלום בתל אביב בתקיפת אחד מעובדי המסעדה, לאחר שסבר בטעות שהעובד לקח אוכל בסיום המשמרת ללא אישור. כהן זוכה מחמת הספק מאישום של איומים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו חדשות 2 בפייסבוק

לפי כתב האישום, ביום האירוע עבד המתלונן אשר פרי במסעדה ובסיום המשמרת קיבל את אישורו של המנהל האחראי לארוז ולקחת הביתה את מנת האוכל שהוכנה עבורו. כהן, ששהה בביתו וצפה במתרחש באמצעות מצלמות האבטחה, ראה את פרי אורז את האוכל וסבר כי הוא גונב מזון מהמסעדה. הוא מיהר לצאת מביתו לעבר המסעדה כד להתעמת עם העובד.

הפסיק להכות רק כשהמאבטח התערב

"המתלונן יצא מהמסעדה בשעה 17:40 או סמוך לכך, והנאשם ניגש אליו וניסה לחטוף מידיו תיק גב בו החזיק", תואר בכתב האישום. "המתלונן ביקש מהנאשם להפסיק ומשך את התיק חזרה, ואז החל הנאשם להכות באגרופו את המתלונן בפניו, כשהוא מקלל אותו ומכנה אותו 'גנב'".

עוד נטען כי רק לאחר שהמאבטח של המסעדה התערב, חדל כהן ממעשיו וחזר לרכבו, תוך שהוא צועק לעבר פרי ומאיים עליו: "אל תדרוך יותר במסעדה שלי. אני אקבור אותך אם תכנס לשם, אני אתבע אותך על חצי מיליון שקל". בנוסף, איים השף על העובד ש"יחסל לו את הקריירה".

פרי נחבל, סבל מסחרחורות, כאבים והקאות, ופנה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. כהן טען כי אמנם היה ריב בין השניים, אך הכחיש שתקף את פרי.