הנאשמים בבית המשפט (צילום: חדשות 2)
הנאשמים בבית המשפט | צילום: חדשות 2

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (שישי) כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי בלוד נגד חמישה נתינים זרים מאריתריאה בגין קשירת קשר לפשע, חטיפה לשם כליאה ועבירות מין רבות. על פי כתב האישום, החמישה כלאו צעירה ישראלית שפגשו בחנות בראשון לציון ואנסו אותה בזה אחר זה. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם עד לתום ההליכים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום מתאר בפירוט מצמרר את ערב האימה שעבר על הצעירה, שהחל בבילוי במועדון סנוקר בראשון לציון. במהלך אותו ערב היא שתתה לשוכרה והמשיכה מהמועדון לחנות שווארמה סמוכה. שם הבחינו בה הנאשמים - והחליטו לחטוף אותה על מנת לאנוס אותה.

על פי כתב האישום, הנאשמים הובילו את המתלוננת בניגוד לרצונה לחדר שבו מתגוררים שניים מהם. הנאשמים סחבו אותה, כאשר היא לפרקים מתנגדת למעשים ולפרקים נתונה תחת ערפול הכרה ואינה מסוגלת להתנגד להם.

"המעשים בוצעו על אף שהמשיבים ושותפם הבחינו שהמתלוננת שיכורה ושמצבה הכללי ירוד, בסוברם כי מדובר ב'טרף קל', כל זאת תוך תכנון מוקדם כאשר חלקם מכינים את החדר וממתינים להגעתה", נכתב בכתב האישום.

הנאשמים כלאו את המתלוננת באחד החדרים, ובמשך קרוב לשעתיים אנסו אותה בזה אחר זה. כאשר הגיע מכר של המתלוננת למקום על מנת לחפש אותה, הם אמרו לו כי היא אינה שוהה עמם. רק כאשר שב לשם הוא שמע את המתלוננת צועקת "הצילו, הצילו". הוא התעקש לחפשה בעצמו רק אז נפתחה הדלת והמתלוננת עזבה את המקום.

"המקרה האמור מצוי ברף הגבוה ביותר של עבירת האינוס. מדובר במעשה אינוס קבוצתי אכזרי במיוחד, של חמישה גברים זרים שהתנפלו כ'חיות טרף' על המתלוננת, התייחסו אליה כמכשיר לסיפוק יצריהם, והעבירו אותה מיד ליד כחפץ לשם ביצוע זממם", ציינה נציגת המדינה.