ניסיון להטרדה מינית של קטין, ניסיון למעשה מגונה וניסיון לקבל שירותי זנות מקטין - אלה סעיפי האישום שמיוחסים לצעיר בן 28 מתל אביב, שעל פי החשד יצר קשר עם קטינים בצ'אט, בהם "בת 12" - שהיו למעשה שני אנשים - ציידי פדופילים. הסיפור נחשף לראשונה בחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"השיחות נשאו אופי מיני, שבסופן הציע הנאשם לעבור מהעולם הווירטואלי לעולם האמיתי ואף הגיע למקום שבו הייתה אמורה הקטינה להתגורר - שם נעצר", לשון כתב האישום.

בא כוחו של הנאשם אמר כי מדובר באדם ללא עבר פלילי וביקש לשחררו למעצר בית. שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב הדסה נאור סירבה לבקשה והחליטה על השארתו במעצר עד להחלטה אחרת. "מדובר במעשים שיש בהם משום אלמנט של פדופיליה ויש בכך כדי לסכן שלומם של קטינים, גם ואולי דווקא כשתחילתם בפגישה אקראית באמצעות המרחב האינטרנטי", היא ציינה.

"בא לי להרגיש צעיר יותר"

במהלך ההתכתבויות בצ'ט הציע הנאשם ל"קטינה", שהוצגה בשם "שירן", להיפגש איתו וזאת בתמורה לתשלום של 300 שקלים, על מנת לבצע בה מעשים מגונים. "במכשיר הנייד של המשיב נמצאו שיחות נוספות עם קטינות - האחת לכאורה בת 14 וחצי והשנייה לכאורה בת 17", ציינו בפרקליטות בבקשת המעצר. "שיחות אלו אינן חלק מכתב האישום אך הן מעידות על מסוכנותו של המשיב ועל העובדה כי המעשים בגינם נתפס אינם חד פעמיים ואינם זרים לעולמו של המשיב".

באחת מהתכתובות שתועדו, מנסה החשוד לעודד את הילדה להיפגש עמו, למרות תהיותיה על סיבותיו לכך לנוכח פער הגילאים ביניהם. "אז למה בא לך להיפגש איתי? אני רק ילדה קטנה ואתה גדול", שאלה המתחזה. "כי בא לי להרגיש צעיר יותר, לחוות משהו עם מישהי בגיל שלך", השיב.

קטע מאחת משיחות הטלפון שקיימו השניים:

חשוד: איך ניפָתח אחד לשני?

"בת 12": אני לא יודעת. אתה גם לא מספר לי. אני לא מבינה מה זה 'דברים של גדולים'. מה אתה רוצה שנעשה?

חשוד: התנשקת פעם?

"בת 12": לא.

חשוד: וכשאת לבד, את נוגעת בעצמך?

"בת 12": לא... למה אתה שואל אותי?

חשוד: לדעת.

"בת 12": למה אתה רוצה לדעת את זה?

חשוד: כי אני רוצה לדעת אם כשניפגש נוכל לראות אחד את השני ככה.

"בת 12": מה זאת אומרת? לראות איך?

חשוד: ערומים.

ד', אב לילד בן 6 שתפקד גם כ"צייד פדופילים" במקרה הנוכחי, החליט להתגייס למשימה - ושוחח עם החשוד כשהוא מתחזה לבת 12. "נכנסתי לאינטרנט וחשכו עיניי", הוא סיפר לחדשות 2 Online. "הייתי בהלם ממה שקורה ברשת, ואני חייב לציין לטובה את המשטרה שעשתה עבודה מצוינת ועצרה אותו מיד".