העדות שיכלה להכריע את גורל התיק: גורם רווחה ביישוב שבו התרחש לכאורה האונס סיפר למשטרה שעל פי דברי בת ה-7, היא סיפרה בזמן אמת לחברה על המקרה. במשטרה ניסו לגבות את עדותה אך הוריה סירבו לאפשר לה להעיד.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

עד אמש ניסו במשטרה לגבות את העדות של חברתה של בת ה-7 אך ללא הצלחה. על פי הילדה, היא סיפרה לחברתה על המקרה עוד לפני שעדכנה את הוריה והרבה לפני שפנתה להגשת תלונה במשטרה. גם היום מסרבים הוריה של הילדה הנוספת לאפשר לביתם להעיד.

למרות שהחקירה נפתחת לכיוונים חדשים ובמשטרה יבדקו האם ישנם חשודים נוספים, החוקרים ינסו לשכנע את הוריה של החברה לאפשר להם לגבות ממנה את העדות - מה שיכול להכריע את גורל התיק כולו ואולי לשים סוף לפרשה.

קטוסה האשים היום (שלישי) בריאיון ל"חמש עם רפי רשף" את המשטרה בכך שעצרה אותו לשווא וסיפק הסבר לכך שנמצא דובר שקר בבדיקת הפוליגרף. "עשו את הפוליגרף בצורה מוטעית ובעברית בלבד", אמר.

אחת התלונות של קטוסה היא על כך שבדיקת הפוליגרף שקבעה כי הוא דובר שקר נעשתה בצורה מוטעית ולמרות ששפת אמו היא ערבית, הבדיקה נעשתה בעברית בלבד. "לא הראו לי תמונה של הילדה ואני לא מכיר אותה", אמר. "לא יודע מי זאת ועל מה מדובר בכלל, אני חף מפשע".

"האמנתי במיליון אחוז שאני חף מפשע", אמר קטוסה. "אני מזדהה עם המשפחה ואין לי שום דבר נגדם אבל הם הגיעו לאדם הלא נכון וצריך למצוא את מי שעשה את זה".