קטוסה ובני משפחתו, אתמול (צילום: החדשות)
קטוסה ובני משפחתו, אתמול | צילום: החדשות

יממה לאחר הביטול הדרמטי של כתב האישום נגדו, מי שהואשם באונס הילדה בת ה-7 לא מתכוון לתבוע את המדינה? מחמוד קטוסה, הפלסטיני שהואשם במעשה החמור ושהה במעצר במשך 55 ימים, אמר הבוקר (רביעי) בריאיון לתכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל כי הוא לא מתכנן לדרוש פיצויים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"לתבוע זה לא בראש שלי", אמר קטוסה בתכנית, "צריך לתת לי אוויר להיות עם המשפחה שלי כדי לצאת מהסיפור הזה"‎. אלא שבריאיון שהעניק אתמול אחד מעורכי דינו לתכנית "מה בוער" באותה התחנה, הוא אמר שבכוונתם לתבוע את המדינה: "השלב הבא יהיה לתבוע את המדינה על 55 ימי מעצר שווא", אמר עו"ד מונדר אבו אחמד.

קטוסה עם החזרה לביתו, אתמול (צילום: החדשות)
קטוסה עם החזרה לביתו, אתמול | צילום: החדשות

אתמול, לאחר שחרורו, אמר קטוסה: "האמנתי במיליון אחוז שאני חף מפשע. אני מזדהה עם המשפחה ואין לי שום דבר נגדם אבל הם הגיעו לאדם הלא נכון וצריך למצוא את מי שעשה את זה".

"מהדקה הראשונה שלקחו אותי לחקירה שאלו אם אני רוצה עורך דין ולא רציתי כי חשבתי שלא צריך", אמר קטוסה בתכנית חמש עם רפי רשף. "הלחיצו אותי בחקירה, הייתי קרוב לחודשיים במצב שאני לא מכיר את עצמי".

קטוסה שעובד בבנימין כשבע שנים אמר כי יש לו חברים רבים באזור: "זאת תלונה ראשונה שקיבלתי ואני עובד באזור קרוב לשבע שנים, יש לי הרבה חברים שם ואלפי אנשים מכירים אותי".