חנק את גרושתו בחוזקה. אילוסטרציה (צילום: 123RF, חדשות)
חנק את גרושתו בחוזקה. אילוסטרציה | צילום: 123RF, חדשות

איים על גרושתו - "אולי אני אשרוף לך את הפנים": כתב אישום הוגש היום (שלישי) נגד אושר אפשטיין, בן 23 מירושלים, שתקף והתעלל באשתו לשעבר לאחר שהתגרשו. על פי כתב האישום, על רקע חשדותיו של הנאשם כי גרושתו בגדה בו, הוא הכה אותה בכמה מפגשים, משך בשיערה, דחף את ידיו בכוח לפיה וחנק אותה בחוזקה. לאחר שעזבה את ביתו דרש ממנה לשוב אליו ואיים לשרוף לה את הבגדים אם לא תשוב.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אחרי שגרושתו התלוננה, המשטרה פתחה בחקירה נגד הנאשם ובסיומה הוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה הגורמת חבלה בכוונה מחמירה, איומים, מעשה מגונה תוך גרימת חבלה והתעללות. בהמשך החקירה הוגשה נגד הנאשם בקשה למעצר עד תום ההליכים.

מעצר הנאשם הוארך. אילוסטרציה (צילום: zurbagan, 123RF)
מעצר הנאשם הוארך. אילוסטרציה | צילום: zurbagan, 123RF

באחד המפגשים בחודש האחרון, נוכח חשדו המתמשך כי המתלוננת בוגדת בו, החליט הנאשם לפגוע בה פגיעה חמורה בגופה. לשם הוצאת התוכנית לפועל, הוא הוביל אותה בשעת לילה מאוחרת לעבר תא עשוי בטון הנמצא במקום מבודד בחצר בית ספר. הנאשם הכה את פניה של המתלוננת בעוצמה וראשה הוטח לאחור. לאחר מכן הוא תפס בשיערה, משך אותה לתוך התא והחל בתקיפה אכזרית וממושכת, שנמשכה על פני שעה וחצי וגרמה למתלוננת חבלות חמורות.

עוד עולה מכתב האישום הקשה כי הוא תקף שוב ושוב את המתלוננת ואיים עליה שיהרוג אותה. הוא תפס את אצבעה של המתלוננת ומשך אותה בחוזקה לאחור עד ששבר אותה ופרק אותה ממקומה. לאחר מכן, תפס את ידה השמאלית של המתלוננת ואיים עליה כי ישבור לה את כל האצבעות עד שתספר לו עם מי בגדה בו. בהמשך של אותה ההתעללות, הוא סטר לה, דחף אותה אחורה, הניח את שתי ידיו על צווארה וחנק אותה, ולאחר מכן ביצע בה מעשה מגונה תוך גרימת חבלה גופנית.

איים לשרוף את שערה. אילוסטרציה (צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות)
איים לשרוף את שערה. אילוסטרציה | צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות

באישום תואר כי כעבור שעה מתחילת האירוע ולמרות תחנוניה החוזרים של המתלוננת, הנאשם לא חדל ממעשיו ואיים עליה: "אולי אני אשרוף לך את הפנים". לאחר מכן, שלף הנאשם מצית ואיים כי ימצא חפץ חד ויחתוך את פניה. המתלוננת ניסתה לשכנע את הנאשם לעצור, אך הוא לא נענה לתחנוניה, אחז במצית דולקת והצית את חלקו הקדמי של שיערה עד שהגיע לשורש השיער. במהלך התקיפה, אמר הנאשם למתלוננת: "את יפה ככה עם כל הדם".

הנאשם נטל את המצית בעודה רותחת והניח אותה על רגלה של המתלוננת, באזור ברכה הימנית וכתוצאה מכך נגרמו למתלוננת כוויות. לאורך האירוע המתואר, חזר הנאשם ואיים על המתלוננת כי זהו יומה האחרון וניסה לשכנע אותה לספר לו עם מי בגדה בו תוך שאמר לה כי אם תגיד לו עם מי בגדה בו, תסבול פחות.