איש שב"כ פלסטיני רצה לבצע פיגוע, אילוסטרציה (צילום: רויטרס, חדשות)
נאשם בחטיפה וביצוע מעשים מגונים. אילוסטר | צילום: רויטרס, חדשות

תושייה של ילדה בת 8 סייעה לחוקרי המשטרה: פרקליטות מחוז צפון הגישה כתב אישום בחודש שעבר נגד בן 50 מצפון הארץ, בגין חטיפה וביצוע מעשים מגונים בבת 8. המשטרה הגיעה לנאשם לאחר שהילדה התלוננה בתחנת המשטרה כשהיא מלווה בהוריה ותיארה בפני החוקרים את פרטי המקרה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הילדה סיפרה לחוקרים כי הנאשם הגיע עם רכב לבן שנראה מסוג ברלינגו וחטף אותה לשטח פתוח ליד אתר בניה. לפי תיאורה הנאשם הפשיט אותה, הפשיל את מכנסיו וביצע בה מעשים מגונים.

בהתאם לתיאור הילדה החוקרים הגיעו לשטח, החלו בחקירה והצליחו לבסוף לאתר חשוד במעשה בשנות ה-50 לחייו. לאחר שנעצר, מעצרו הוארך בבית משפט השלום בנצרת עד שהחוקרים הצליחו לאסוף את כלל הראיות.

נאשם גם בפגיעה מינית בילדה כבת 5

במהלך החקירה עלה כי כנגד הנאשם מתנהל תיק פלילי בבית המשפט בנצרת, לפיו הוא נאשם גם בפגיעה מינית בילדה כבת 5. עוד עלה כי הוא הפר את תנאי שחרורו.

על פי החשד בשעות הצהריים, באמצע חודש מאי, יצאה הילדה מבית סבתא ובאותו הזמן עבר הנאשם ברכבו. הוא קרא לה, שאל אותה מה שמו של אביה והסביר לה כי יש ברשותו מכתב עבורו. לאחר מכן אמר לה שתיכנס לרכבו והוא יסיע אותה לבית הוריה כדי שתמסור לאביה את המכתב.

במהלך הנסיעה הבחינה הילדה כי הנאשם לא פנה בפניה המובילה לביתה וכי הוא נוסע בדרך אחרת בכוון הנגדי. בנקודה זו אמרה לנאשם כי זאת לא הדרך לביתה והוא ענה לה כי גם בדרך הזאת ניתן להגיע לשם.

כשהגיע לשטח פתוח סמוך לאתר בניה, החנה את רכבו, הוריד את הילדה והוביל אותה אל מתחת לעצים. שם הפשיט אותה, הפשיל את מכנסיו וביצע בה מעשים מגונים. לאחר מכן העלה אותה שוב לרכבו, הסיע אותה קרוב לביתה ואמר לה לא לספר לאיש את מה שקרה.

הילדה רצה לביתה מבוהלת וסיפרה את כל מה שארע לה להוריה, ולאחר מכן הגיעה איתם לתחנת המשטרה בצפון כדי להגיש תלונה. לאחר הגשת כתב האישום, משטרת ישראל מסרה כי היא רואה בחומרה רבה עבירות מין בדגש על עבירות המבוצעות בקורבן קטין/ה ומשתמשת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים תוך הפעלת גורמים רבים נוספים עד לאיתורו של העבריין והבאתו לדין.