אליעזר דלאל (צילום: מתוך "חי בלילה", חדשות)
אליעזר דלאל | צילום: מתוך "חי בלילה", חדשות

כתב אישום הוגש היום (רביעי) בבית משפט השלום בתל אביב נגד אליעזר דלאל, בעל עסק המזון בתל אביב הידוע בתור "הסובל" שהשתתף בעבר בתוכניות טלוויזיה. דלאל מואשם במעשים מגונים בשתי קטינות בנות 17: מכתב האישום עולה כי בשני המקרים הציע דלאל לקטינות להיכנס לפיצרייה שבבעלותו ושם ביצע בהן את זממו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לילך כץ, בשני המקרים הראשון בספטמבר 2018 והשני ביוני 2019 פנה הנאשם, כבן 67, כל פעם למתלוננת אחרת בת 17 והחל לשוחח עימן. לאחר מכן, לפי הפרקליטות, הוא נהג להציע להן להיכנס לפיצרייה שלו ושם ביצע בהן מעשים מגונים. עוד עולה כי הנאשם לא פסק ממעשיו גם לאחר שהמתלוננות הביעו בפניו את אי הסכמתו למעשים אלו ורצונן ללכת.

מעובדות כתב האישום עולה כי הנאשם פנה לאחת המתלוננות בעודה עוברת מחוץ לפיצרייה שבבעלותו. "תמיד כשאת עוברת כאן את מתעלמת ממני, את יפה, יש לך פני מלאך, למה אין לך ביטחון, בואי אני אעלה לך את הביטחון", אמר לה. לאחר מכן הבטיח לה שלא ייגע בה ואף הבטיח לה תפקיד בפרויקט הבא שיצלם. בשלב זה החל דלאל לבצע בה את זממו תוך שהיא מנסה להתרחק ממנו.

במקרה השני המתואר בכתב האישום, הזמין דלאל את המתלוננת להיכנס לפיצרייה שלו ופתח בשיחה בעלת אופי מיני איתה. במהלכה החמיא לצעירה ואמר: "את מדהימה, את מיוחדת, יש לך ראש מעל הגיל שלך". בשלב זה ניסה הנאשם לנשק את הקטינה אך זו סירבה. לאחר מכן הציע דלאל לעסות את הצעירה והחל לבצע בה מעשים מגונים. "בשלב מסוים, בטרם לכתה של המתלוננת מהפיצרייה, אמר הנאשם למתלוננת כי הוא מקווה שהיא לא תספר על האירוע", נכתב בכתב האישום.

הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. "פער גילאים משמעותי לצד נסיבות ביצוע המעשים מלמד על מסוכנותו המובהקת של המשיב לכלל ציבור הנשים", נכתב בנימוק הבקשה.