הליכי הגישור עם רעיית ראש הממשלה בפרשת המעונות נמשכים - ופרטים חדשים מגלים כמה כסף מוכנה הגברת נתניהו להחזיר: עוד לפני הבחירות דיווחנו כאן שהגברת שרה נתניהו, שמואשמת בלקיחת 350 אלף שקלים מהמדינה בתיק המעונות, תהיה מוכנה להודות בעבירה פלילית במסגרת הסדר טיעון בפרשה - אבל שסעיף המרמה יימחק.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

הסעיף שעליו יש הסכמה הוא שנתניהו תודה ב"ניצול טעות של הזולת שלא במרמה, אלא בתחבולה". מה שאין הסכמה לגביו הוא הסכום שתחזיר נתניהו למדינה, שמצפה לקבל את הסכום המלא שנטלה נתניהו על פי כתב האישום - 350 אלף שקלים. בהצעות הפשרה השונות הוצע לה לשלם רק 200 אלף ואפילו 150 אלף, אלא שהמגשר הציע הצעות אחרות - כאלה שמיטיבות מאוד עם הנאשמת.

המגשר הציע שהגברת נתניהו תשלם 10,000 שקלים קנס ועוד 90,000 שקלים היא תחזיר לקופת המדינה. האפשרות השנייה שהציע: 25 אלף שקלים קנס - ושהמדינה תוכל לתבוע אותה תביעה אזרחית על יתר הסכום.

עו"ד יוסי כהן, פרקליטה של נתניהו, אמר: "אין בעיה, נלך על 25 אלף שקלים קנס" אבל אנחנו גם רוצים לתבוע ב-10 מיליון שקלים את המדינה על רשלנות - כולל את פרקליט המדינה באופן אישי. וזה לא הכל: עוד לפני שהועברו הצעות המגשר לגברת נתניהו ולעורך דינה, התברר כי היא הייתה מוכנה לשלם 1,000 שקלים בלבד.