המשטרה הגישה היום (ראשון) כתב אישום חמור נגד שלושה צעירים מהצפון בשל מעורבות בתקיפה אלימה בנצרת. התקיפה התרחשה לאור יום בזמן עומס תנועה בעיר, בין הנאשמים לשלושה צעירים אחרים שישבו בתוך רכב. בשל מבט "חזק" הם תקפו את הקורבנות באמצעות אלות מעץ, אגרופים ובעיטות - ואף ניפצו את שמשות הרכב שבו ישבו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לאחר חקירה מאומצת, המשטרה הצליחה לאתר ולעצור את שלושת שלושת החשודים: תושב נצרת עילית בן 20, צעיר מנצרת בן 18 וחשוד נוסף בשנות ה-20 לחייו, גם כן מנצרת. היום הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של תקיפה וחבלה ממשית בצוותא וחבלה במזיד ברכב. בנוסף, הוגשו גם בקשות למעצר עד לתום ההליכים נגד השלושה.

בחקירת המשטרה עלה כי במהלך החודש שעבר, שלושת הצעירים שהותקפו נסעו ברכב ליד כיכר עבאס שבנצרת, כאשר במקום נוצר פקק תנועה. לפתע נכנס במהירות למעגל התנועה רכב בצבע שחור שנעמד סמוך אליהם ובין הנוסעים שבשני הרכבים התפתח דין ודברים.

שלפו את הקורבנות מהרכב והכו אותם באמצעות אלות

בשלב מסוים ירד נהג הרכב השחור מהמכונית, ביחד עם הנאשמים האחרים שהיו עמו, ושאל את אחד הצעירים ברכב הסמוך: "למה אתה מסתכל עלי חזק?". תוך שניות הוא החל לתקוף את הקורבן באמצעות אגרופים, יחד עם שאר הנאשמים, עד שחבריו של הקורבן הצליחו להפריד ביניהם ולהרחיק את התוקף.

הצעירים המבוהלים נסעו מיד ממקום התקיפה, אך לאחר נסיעה קצרה של כ-150 מטרים, הנאשמים הגיעו שוב וחסמו את רכבם באמצע הדרך. הם ירדו מהרכב, כשאחד מהם מחזיק בידו אלת עץ, והחלו לנפץ את שמשות הרכב של הקורבנות והלמו עליו בחוזקה. בשלב מסוים הם שלפו את הקורבנות מהמכונית והיכו אותם באמצעות אלות עץ, אגרופים ובעיטות.

שלושת הצעירים נזקקו לטיפול רפואי בעקבות התקיפה ותוך זמן קצר הם הגיעו עם חבלות בגופם לבית החולים שבנצרת. לאחר הדיווח שהעביר בית החולים למשטרה, שוטרים פתחו בחקירה שכללה גביית עדויות מהפצועים, איסוף ממצאים בזירה וסריקות אחר החשודים.