תיעוד - נמלט ממשטרה ומתנגח ברכבים: המקרה אירע באילת בינואר השנה. תושב הצפון המתגורר ועובד בעיר הדרומית מבין שאחיו שנמצא בעיר נקלע למצוקה. למרות שלא היה לו רישיון נהיגה, הוא מיד קפץ לרכב של המעסיק שלו ולא דיווח לו על כך והחל בנסיעה מטורפת ברחובות העיר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בעקבות הנהיגה הפראית, דווח במשטרה על הנהג שמתפרע ובמשך יותר מרבע שעה הוא בורח מהניידות, מרחוב לרחוב - ועל פי התיעוד הוא גם ניגח רכבים תוך הנסיעה. בתיעודים אחרים ממצלמות אבטחה ניתן לראות שהוא בורח מהמשטרה על אף הכריזה מתוך הניידות.

בסופו של דבר הוא נעצר רק לאחר שהתנגש בניידת ורכבים חונים. הוא נלקח לחקירה והוגש נגדו כתב אישום חמור בגין סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה. אתמול בית המשפט המחוזי בבאר שבע קיבל את עסקת הטיעון בין הפרקליטות לבא כוחו של הנאשם, עו"ד אבי אמר.

עו"ד אבי אמר (צילום: חדשות)
עו"ד אבי אמר | צילום: חדשות

במסגרת העסקה, זוכה הנאשם מעבירות סיכון, ובית המשפט קבע בגזר הדין כי "היה ראוי עונש של הרבה שנות מאסר". בסופו של דבר, לאחר העסקה, נגזר עונשו של הנאשם לשנתיים ו-30 חודשי פסילה. בשיחה עם "החדשות Online" בירך עו"ד אמר על העסקה: "אנחנו מברכים על ההחלטה של בית המשפט. מדובר בנאשם ששירת ביחידה קרבית ללא עבר פלילי, הוא הביע חרטה ורצון לפצות על הנזקים".