אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי, התייחס הערב (שבת) לכתב האישום נגד שרה נתניהו ואמר כי הוא קורא לנתניהו "שתפסיק לפגוע בעובדים ולקחת מה שלא מגיע לה". בריאיון בתכנית "פגוש את העיתונות" הוסיף נפתלי כי הוא הדף לאורך התקופה האחרונה את כל הטענות נגדו שהושמעו מצד המעון הרשמי, בהן שהוא הטריד מינית וגנב אוכל. עם סיום דבריו כינה אותו שר התקשורת איוב קרא, שנכח באולפן, "עד מדינה עבריין" - דבר שהוביל לצעקות רמות ולהחלטתו של נפתלי לנטוש את האולפן בזעם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

קרא לנפתלי: "כעד מדינה, עבריין שעשית עסקה.."

נפתלי: "עבריין? אני עד מדינה ועבריין. סבבה. אז איך אתה יושב לידי, אתה לא מפחד"?.

קרא: "אני מפחד"

נפתלי: "אז אני אקום. אני עד מדינה ועבריין ואתה ערבי"

עוד קודם לכן אמר נפתלי לגבי לטענה שלפיה מחירי המזון האמירו מפני שכל אחד היה יכול להיכנס ולאכול במטבח שבבלפור: "הפכו את זה לחמגשיות ועכשיו למטבח הפתוח. כשנכנסתי לנהל את הבית היו חשבוניות מתקופה קודמת שהייתי אמור לסגור אותן. לא ידעתי בדיוק למה אני נכנס". 

נפתלי, הערב בריאיון (צילום: החדשות)
נפתלי, הערב בריאיון | צילום: החדשות

פרקליטה של שרה נתניהו, עו''ד יוסי כהן מסר בתגובה: "אין להאמין למילה שיוצאת מפיו של עד המדינה השקרן והאלים מני נפתלי שאחרי שכשל בכל מסגרת שהיה בה מנסה להשתקם ולבנות לעצמו קריירה חדשה על חשבון שרה נתניהו וראש הממשלה. עד המדינה נפתלי, שאחת מעובדות הבית טענה שהטריד אותה מינית ושיבש הליכי משפט, נתפס בשקרים רבים על דוכן העדים והודה בעברות של זיוף חשבוניות ודוחות נוכחות, במתן עדות שקר לבית משפט, שם נתן שלוש עדויות שונות על נסיבות התפטרותו ממעון ראש הממשלה, בזיוף פרטי השכלה בטופס קבלה לעבודה ואף באלימות קשה ביותר נגד חברו לעבודה שבעקבותיה פוטר מיחידת האבטחה של משרד ראש הממשלה, מידע אותו הסתיר מגברת שרה נתניהו וממשרד ראש הממשלה כאשר ביקש להתקבל להיות אב בית".

עוד מסר כהן כי "עד המדינה נפתלי אף הודה בבית המשפט בהרצליה שהוא זה שהזמין את כל החמגשיות והאוכל ואף אכל מהן יחד עם עובדיו, חרף מחאתה של הגב' נתניהו. דברים אלה נתמכים בעדויות רבות שתחת אב הבית מני נפתלי כל עובדי הבית ואורחים אכלו בלי הגבלה מהמזון שקנה לכאורה למשפחת נתניהו". יצוין כי למרות שפורסם כי בפרקליטות התייחסו למעמדו של נפתלי כאל "עד מדינה" הוא לעולם לא חתם על הסכם כזה.