עו
עו"ד נעמי לנדאו. ארכיון | צילום: סטודיו גילי ומירית, חדשות

פרסום ראשון: עובדת במשרד עורכי הדין של נעמי לנדאו, המייצגת את כל המתלוננים המרכזיים על התעמרות בבית ראש הממשלה, מאשימה את לנדאו ובנה בהתעמרות בעבודה. לאחרונה העובדת פנתה במכתב ללנדאו, ובו האשימה כי בנה של עורכת הדין לנדאו - שמשמש כעורך דין גם כן - תקף אותה מילולית, העליב אותה, התייחס אליה במילים בוטות ובמקרה מסוים אף תקף אותה פיזית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לדברי המתלוננת, היא פנתה לעו"ד לנדאו אך לא נתקלה בתגובה הולמת. במכתב נטען כי לנדאו אף כינתה אותה "מפגרת". לנדאו מייצגת או ייצגה שורה של מתלוננים נגד אשת ראש הממשלה שרה נתניהו על התעמרות - בהם גם שירה רבן, מני נפתלי ועוד. לנדאו דיברה בעצמה פעמים רבות נגד היחס האלים וההתעמרות במעון הרשמי בבלפור.

שרה נתניהו, רעיית רה
שרה נתניהו, ארכיון | צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות

בעקבות פניית החדשות אמרה לנדאו כי פיטרה את העובד מהמשרד, אך סירבה להתייחס לטענה לפיה כינתה את העובדת "מפגרת". עורכת הדין מסרה בתגובה: "כמי שהעלתה לסדר היום את נושא ההתעמרות בעבודה וכמי שנושאת את דגל המאבק בו, פעלתי כפי שאני מצפה מכל מעסיק במדינה. לפיכך, לאחר שהעובדת פנתה אליי, זומן העובד לברור שבסופו הושעה זמנית מהמשרד. לצערי, לאחר שובו של העובד הגיעה אלי תלונה נוספת של אותה עובדת שבעטיה התפטרה ובעקבות בירור החלטתי על הפסקת עבודתו של העובד במשרד".