סימם את בנותיו וביצע בהן עבירות מין (צילום: Vasileios Karafillidis, 123RF)
צילם את בתו והפיץ לפדופילים | צילום: Vasileios Karafillidis, 123RF

בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע הבוקר (שני) בן 37 מהדרום בעבירות מין שביצע בבתו תוך שידורן לפדופילים ברחבי העולם ברשת. מפרקליטות המדינה נמסר כי האב ביצע את המעשים בבתו שגילה פחות מ-4 שנים, וכי הוא הורשע בעבירות אלה: מעשה סדום בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, סחר בבני אדם, מעשה מגונה בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, שידול למעשה מגונה בנסיבות אינוס, עשיית שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה ועוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לדף הפייסבוק שלנו

על פי כתב האישום המתוקן, שבו הודה הנאשם במסגרת הסדר טיעון, הנאשם ביצע במספר רב של הזדמנויות מעשי סדום ומעשים מגונים בבתו הקטינה בזמן שישנה, ונהג לצלם תמונות וסרטונים בהם הוא מבצע את מעשיו המיניים בבתו. הנאשם שידר תמונות וסרטונים אלה באמצעות אפליקציית סקייפ לפדופילים שונים ברחבי העולם, וזאת תמורת תשלום או בתמורה לקבלת תצלומים וסרטונים דומים בהם הם פוגעים בילדותיהן הקטינות.

את התיק ניהלה עו"ד אפרת פאר-גרונדלנד ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה. על פי כתב האישום, הנאשם החזיק יותר מ- 150 אלף תמונות וסרטונים פדופיליים. בנוסף, במהלך שנת 2015, במועדים רבים, נהג הנאשם לצלם נשים ללא ידיעתן, וזאת על ידי מיקום המצלמה מתחת לחצאיתן. חלק מתמונות אלו פורסמו באינטרנט באתר שבו נהגו משתמשי אינטרנט שונים לפרסם תמונות הנחזות להיות בעלות אופי דומה, של נשים שצולמו ללא ידיעתן.

מהפרקליטות נמסר כי הסדר הטיעון אינו כולל הסכמה לעניין העונש. הפרקליטות תדרוש עונש מאסר בפועל.