אילוסטרציה (צילום: Karel Miragaya, 123RF)
אילוסטרציה | צילום: Karel Miragaya, 123RF

בבית משפט השלום בתל אביב הוארך היום בשישה ימים (חמישי) מעצרם של שלושת הצעירים החשודים באונס נערה בת 17 בהרצליה בשבוע שעבר בביתו של אחד מהם. בינתיים, חוקרי המשטרה לא יכולים לעמת בין המתלוננת לחשודים בשל מצבה הנפשי הקשה של הראשונה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בדיון כינה נציג המשטרה את המעשים המיוחסים לחשודים, שכללו יחסי מין בכפייה תוך אזיקת המתלוננת וכיסוי עיניה, כ"תפוז מכני" - על שם הסרט שבו מתוארים מעשים דומים. השופטת חיותה כוחן הוסיפה בדבריה כי ככל שחולף הזמן - "התיק מתבהר לרעה נגד החשודים". בינתיים, גורמים במשטרה הוסיפו כי החקירה אינה פשוטה וכי "הסיפור מסתבך".

במהלך בדיקת המשטרה עלה כי ייתכן שהצעירה בת ה-17 שעל פי החשד נאנסה על ידי שלושה צעירים במשך שעות סוממה והיום בדיון אישרה המשטרה כי בדמה של הנערה נמצאו שיירי קוקאין.  

החקירה החלה לאחר שחברתה של המתלוננת שמעה את הדברים מפיה, ניגשה למשטרה והגישה תלונה. מחקירת המשטרה עולה החשד כי המתלוננת הכירה את אחד החשודים כמה ימים לפני האירוע, הוא הזמין אותה לביתו ושם הוא חיכה לה יחד עם שניים מחבריו. יחד, כשידיה ועיניה קשורות, הם אנסו אותה בצוותא על פי החשד.

עורך דינו של אחד החשודים, אשר יעקובי, טען השבוע כי בחזקת המשטרה נמצאים חומרים שלדעתו יכולים לשנות את התמונה ולהוכיח שהכול נעשה מרצון.

החשודים: היחסים היו בהסכמה

על פי החשד, הנערה הכירה את אחד החשודים, תושב הרצליה - והגיעה עמו לביתו. לאחר זמן קצר הבחינה כי הם לא לבד: מהמשטרה נמסר כי בבית חיכו שני חבריו של החבר, שלפי החשד אנסו אותה בזה אחר זה במשך שעות רבות. "לאחר שנודע הדבר למשטרה, נפתחה חקירה מאומצת ורגישה ונעצר החשוד הראשון, מכרה של הקורבן", ציינו במשטרה.

פרקליטו של החשוד מהרצליה, עורך הדין אייל שמחוני המייצג אותו מטעם הסניגוריה הציבורית, מסר כי הצעיר שיתף פעולה באופן מלא עם החוקרים וכי הוא מכחיש את הטענות המיוחסות כלפיו. "כבר בשלב זה אין חולק שהמפגשים עם הצעירה היו בהסכמה. לטענתו של הצעיר כל היחסים עם הצעירה היו בהסכמתה המלאה", אמר.