ארכיון (למצולם אין קשר לנאמר) (צילום: עזרי עמרם, חדשות 2)
ביצע מעשים מגונים בתלמידיו. ארכיון | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

ניצל את סמכותו בישיבה וביצע מעשים מגונים בתלמידיו הקטינים: פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (רביעי) כתב אישום נגד מורה בן 47 בישיבה ירושלמית בגין ביצוע מעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות בשניים מתלמידיו שהיו בתקופת האירועים כבני 14.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפי כתב האישום, במסגרת עבודתו בישיבה, המורה העביר מדי יום שיעור בשעות הבוקר ולאחריו היה עונה לשאלות תלמידים. בשבעה מועדים שונים, ביקש המורה מאחד המתלוננים להגיע עמו לחדר הגן של מבנה הישיבה וכן לחדר נוסף המצוי בקומת בית המדרש. במהלך פגישתם הראשונה אמר המורה לתלמידו כי הוא מעוניין לדאוג שאף אחד לא יפגע בו. הוא הוסיף כי הוא אוהב אותו וביקש ממנו לשבת לצדו.

בפעמים נוספות של הפגישות ביניהם שאל המורה את התלמיד אם אכן הבין את השיעור שהעביר והחל לגעת באיבר מינו. במקביל, דרש ממנו המורה לפתוח את מכנסיו ופעמים אף עשה זאת בעצמו והוריד לו את מכנסיו ותחתוניו. בכל אותן הזדמנויות, נגע המורה באיבר מינו של התלמיד עד שזה התקשה, אך הסביר לו כי "אסור לשחק באיבר המין לבד או עם אחרים וכי מדובר באיסור חמור".

מקרה דומה אירע עם תלמיד נוסף של המורה, אז שוחח איתו על ענייני חולין ובתוך כך החל לגעת באזור החזה ובישבנו של התלמיד. לפי כתב אישום, המניע למעשים היו "לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים". הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של המורה עד תום ההליכים נגדו.