מחאג'מה בבית המשפט, היום
מחאג'מה בבית המשפט, היום | צילום:

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (ראשון) עונש מאסר עולם על מוסטפא מחאג'מה לאחר שהורשע ברצח דודתו לפני כשלוש שנים. מפסק הדין בעניינו עולה כי מחאג'מה החליט לרצוח את דודתו לאחר שביקשה ממנו ומאחותה, אמו של מחאג'מה, לפנות את הדירה שבבעלותה בה התגוררו בשכירות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

מחאג'מה שסירב להתפנות מהבית, ארב לדודתו בדירתה כשברשותו גרזן וסכין. כששבה לביתה מביקור בירושלים, הכה מחאג'מה את דודתו מספר פעמים בגרזן.

לאחר מכן, כשנפלה על הקרקע, המשיך מחאג'מה ודקר את דודתו 13 פעמים בסכין. אחר כך, הכניס את גופתה למקרר ועזב את הדירה.

זמן קצר לאחר מכן החליט מחאג'מה להסגיר את עצמו למשטרה. הוא הגיע לתחנת המשטרה באום אל פחם, דיווח על כך שרצח את דודתו, והוא נעצר במקום.

עו
עו"ד וויסאם עראף | צילום:

במהלך הדיון בבית המשפט מחאג'מה סירב לענות לשאלות עיתונאים וגזר על עצמו שתיקה לאורך הדיון כולו. השופטת רבקה פוקס אמרה במהלך הקראת גזר הדין: "מדובר ברצח אכזרי ומכוער ולכן פסקנו פה אחד, בהרכב של שלושה שופטים, וגזרנו על הנאשם עונש של מאסר עולם".

"הגשנו בקשה לבית המשפט לקבל דעות של מומחים לפיהן הוא אינו כשיר לעמוד לדין ברגע ביצוע הרצח", הסביר עורך דינו של הנאשם, וויסאם עראף מהסניגוריה הציבורית לחדשות 2 Online. "בית המשפט לא קיבל את דעות המומחים שלנו. אנחנו נשקול את צעדינו ונקבל החלטה אם לערער לעליון".