אתר החירייה, שם נמצאה הגופה
אתר החירייה, שם נמצאה הגופה | צילום: החדשות

"גרר את המנוח לחדר האשפה - והעלים ראיות": יום ההולדת ה-37 של ארטיום ווילוב ז"ל לא היה אמור להסתיים במוות נורא בחדר אשפה ברמת גן, תוצאה של אלימות קשה שהופעלה נגדו בידי חברו רון נחום - שהואשם היום (שישי) ברציחתו. גופתו של ווילוב נמצאה באתר הפסולת חירייה כשבועיים לאחר מכן.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

החגיגות החלו בבילוי עם ידידים בדירה ברמת גן בשעות הצהריים, ונמשכו בשעות הערב, אז נפגש ווילוב עם רון נחום, תושב רמת גן בן 53, בסמוך לפאב שכונתי. השניים נראו שתויים לעובדי המקום, והם סירבו למכור להם אלכוהול נוסף. בשל כך יצאו ווילוב ונחום מהפאב ורכשו שני בקבוקים של משקה אלכוהולי בחנות סמוכה.

בשעות הלילה המאוחרות הגיעו לדירתו של נחום ולפי כתב האישום, במהלך שהותם שם החליט בעל הדירה להביא למותו של ווילוב מבלי שקדמה לכך התגרות מצדו של המנוח. תחת השפעת האלכוהול הרב ששתה הפעיל נחום אלימות קשה כלפי ווילוב, וגרר אותו כשהוא שכוב על הארץ דרך חדר המדרגות עד לחדר אשפה בבניין אחר. כל אותה עת ווילוב היה עירום בפלג גופו העליון והתחתון, כשרק נעליים לכפות רגליו.

נחום בהארכת מעצרו בבית המשפט
נחום בהארכת מעצרו בבית המשפט | צילום: החדשות

האירועים הללו מתוארים לפרטי פרטים בכתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז תל אביב נגד נחום בגין רצח ושיבוש מהלכי משפט. סעיפי האישום מציינים כיצד ניסה נחום להעלים ראיות בשעות הבוקר שלמחרת, הביא מיכל חומר ניקוי וניקה באמצעותו ובאמצעות מטאטא שני כתמים על המדרכה, שנוצרו במהלך גרירת המנוח.

כעשרה ימים לאחר מכן נמצאה גופתו של ווילוב באתר הפסולת חירייה, בתוך ערימה גדולה של אשפה. גופו נותר כשהיה כשהושלך למוות בחדר האשפה ברמת גן - מכנסיו ותחתוניו היו מופשלים, וזוג נעליים נותר על כפות רגליו.