אושרת קוטלר (ארכיון) (צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות)
קוטלר: "אם גלעדי רוצה מלחמה הוא יקבל" | צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות

"אם אלכס גלעדי ביקש מלחמה הוא יקבל מלחמה ואין לי ספק מי ינצח את במאבק הזה" - כך הגיבה היום (רביעי) אושרת קוטלר לתביעה בגין לשון הרע שהגיש אלכס גלעדי נגדה ונגד נרי לבנה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

"נדהמתי לגלות היום, דרך התקשורת, שאלכס גלעדי החליט לתבוע אותי על הוצאת לשון הרע", כתבה קוטלר בעמוד הפייסבוק של תכניתה. "לדבריו, חברתי לנרי ליבנה עיתונאית הארץ, כדי לגרום לו נזק ולהפוך את חייו".

קוטלר כתבה כי את הדברים אשר היא רוצה לומר היא תשמור לבית המשפט, אך ציינה כי: "כל מה שאמרתי על אלכס גלעדי אמת הוא. לא הכרתי אישית את נרי ליבנה וודאי שלא חברתי אליה בשום צורה ואופן כדי להכפיש שום אדם".

"מצער מאוד שגלעדי בחר לתבוע במקום להתנצל, כפי שראוי היה לעשות", המשיכה. "אני קוראת לכל אישה שנפגעה לא להכנע לניסיונות ההשתקה וההפחדה ולספר בגלוי את שעבר עליה. אסור שגברים כוחניים ובעלי שררה ימשיכו לאיים עלינו!"

גלעדי, ארכיון (צילום: אביר סולטן / פלאש 90)
אלכס גלעדי | צילום: אביר סולטן / פלאש 90

כזכור, קמפיין metoo# שסחף את העולם כולו, ובמרכזו הוקעה פומבית וציבורית של התנהגות גברית כוחנית ומשפילה כלפי נשים, לא פסח גם על ישראל. אחד השמות הראשון שכלפיהם הופנו חיצי הביקורת היה איש התקשורת אלכס גלעדי.

קוטלר חשפה כי בעת שהייתה עיתונאית צעירה, גלעדי שכיהן כבוס שלה הציעה לה הצעה מגונה. לבנה פרסמה בעיתון "הארץ" כי גלעדי חשף בפניה את איבר מינו ואמר לה : "דברי אליו". בתגובה לפרסום גלעדי אמר: "דבריה של נרי נכונים בעיקרם. בכל המקרים, לא היתה כוונה לפגוע ואם התנהגותי גרמה לעוגמת נפש, אני מצטער מעומק ליבי".