לפני כשנתיים דקר למוות באכזריות גבר ממרכז הארץ את אשתו מול ילדם הקטן, כשדקות לאחר מכן הוא התקשר למשטרה והודה ברצח. אף על פי כן, היום (רביעי) נחתם אתו הסדר טיעון במסגרתו הוא ירצה 19 שנות מאסר לאחר שהורשע בהריגה בלבד.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כבר בשיחה הראשונה למשטרה ניתן לשמוע את האב אומר למוקדנית: "הרגתי את אשתי, קומה שנייה... הדלת פתוחה, האמא מתה". על פי כתב האישום, לאחר שדקר את אשתו 30 פעמים ושיסף את גרונה הוא ביקש מבנם הקטן, בן 5 וחצי, להגיד לחוקרים שהאם ניסתה לרצוח אותו בסכין.

האב הוסיף שהילד נמצא איתם בבית ואמר: "אני לא זוכר כלום, לפי מה שהוא אומר אמא לקחה סכין וניסתה להרוג אותו". כשהמוקדנית מנסה להבין מה אירע הוא שב וחוזר באוזניה על כך שהאם ניסתה להרוג את הילד בטרם דקר אותה.

אך על אף שהתיק המשפטי נראה ברור וקל להכרעה - נחתם אתו הסדר טיעון, הרצח הומר להריגה ומאסר העולם הומר ל-19 שנים בלבד. "לאחר שניהלנו את המשפט, הצלחנו להוכיח שלא הייתה כוונה להמית והמנוחה שהייתה שיכורה כנראה נקטה באלימות כלפי הנאשם ולמרבה הצער איבד הנאשם את עשתונותיו וגרם למותה", הסביר עו"ד אבי כהן, פרקליטו של הנאשם, את החלטת בית המשפט. בפרקליטות הסבירו שהשיבוש הצליח וכי העדות של הילד הייתה בעייתית כי לא ניתן היה להוכיח רצח.