אילוסטרציה (צילום: 123RF)
אילוסטרציה | צילום: 123RF

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תושב ירושלים בגין מאות מעשי אינוס, מעשי סדום ומעשים מגונים שביצע בבתו מגיל 12 ועד שהגיעה לגיל 18. "בכל התקופה האמורה התעלל הנאשם גופנית, נפשית ומינית בקטינה עליה היה אחראי", נכתב בכתב האישום. האב הודה בחקירתו בעבירות המיוחסות לו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי כתב האישום, היה פוגע האב מינית במתלוננת, לאורך השנים, בתדירות של כפעמיים בשבוע. את פגיעותיו המיניות היה מבצע בבתו בסלון הבית, בחדר השינה של ההורים וכן בחדר הממ"ד שבבית. במספר רב של הזדמנויות, היה הנאשם מתאם מראש את המועד שיקיים עמה יחסי מין. כמו כן עולה מכתב האישום כי זמן מה לאחר שהחל לפגוע בה מינית, אמר לה הנאשם כי כשהייתה ילדה קטנה הוא שנא אותה וכי החל לאהוב אותה רק לאחר שהחל להסתכל עליה בצורה מינית.

עוד נכתב באישום כי בתקופה הרלוונטית לכתב האישום, צילם הנאשם כ-75 סרטוני וידאו, המתעדים חלק ממעשיו המיניים עם המתלוננת וכן צילם יותר מ-1,400 תמונות בהן נראית המתלוננת מוצבת בתנוחות שונות וחושפניות. הנאשם נהג לרכוש בגדי הלבשה תחתונה עשויים תחרה והורה למתלוננת ללובשם תוך שהוא מנחה את המתלוננת כיצד לעמוד, בטרם צילם אותה וכן הציג לה תמונות פורנוגרפיות והורה לה לשחזרן.

בכ-5-10 הזדמנויות, ביים הנאשם את המתלוננת בסרטונים שונים, בין היתר ביקש ממנה להעמיד פני ילדה ולסדר את שערה בקוקיות וכן להעמיד פנים שהם מקיימים מין אוראלי ואנאלי, והיא נהגה כבקשתו.

"תוך ביצוע הפגיעות המיניות במתלוננת, נהג הנאשם להסיע אותה פעמים רבות, לקנות לה תכשיטים ושוקולדים ולומר לה כי הוא אוהב אותה", נכתב. "במעשיו האמורים לעיל עשה הנאשם מעשים מגונים ומעשי אינוס ומעשי סדום בביתו, כן החזיק הנאשם חומר תועבה בהיקף של 1400 תמונות ו 75 סרטונים. בכל התקופה האמורה, התעלל הנאשם גופנית, נפשית ומינית בקטינה עליה היה אחראי".