תועד דוקר באמצע חדר הכושר: תושב ראשון לציון בן 28 תועד במצלמות אבטחה בחודש שעבר כשהוא דוקר אדם אחר במהלך אימון ונמלט. לאחר מספר ימים הוא נתפס והיום (ראשון) הוגש נגדו כתב אישום, ממנו עולה כי אמר למישהי שהתאמנה שם זמן קצר לפני התקיפה כי "לא מעניין אותי, היום אני נכנס לכלא".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בחודש ינואר האחרון תועד במצלמות האבטחה הנאשם כשהוא דוקר אדם אחר במהלך אימון. מספר ימים לאחר מכן זיהו השוטרים את החשוד הולך ברחוב בעיר ומיד קראו לו לעצור, בתגובה החל הנאשם להימלט בריצה ולאחר מרדף רגלי הוא נעצר ונלקח לחקירה משטרתית.

עם סיום החקירה גובשה תשתית ראייתית נגד התוקף, וכתב אישום הוגש בעניינו. על פי כתב האישום, המתלונן התאמן בחדר הכושר וביקש מזוגתו של הנאשם להשתמש במשקולות. כשהנאשם ראה כי המתלונן מדבר עם חברתו, הוא החל לתקוף אותו באגרופים.

במועד אחר, הגיע הנאשם לחדר הכושר ואמר לאחת המתאמנות בחדר הכושר "לא מעניין אותי, היום אני נכנס לכלא, אני רוצה לשבת בכלא, אין לי מה לעשות בחוץ ואם אני ארצה לדקור אני אדקור". בסמוך לכך, נכנס הנאשם לאזור האימונים ודקר את המתלונן שבאותו הזמן התכופף כדי להרים משקולות.

מעצרו של הנאשם הוארך ובסוף השבוע הוגש כתב אישום בעניינו ובקשה להשאירו במעצר עד לתום ההליכים בגין תקיפה, פציעה, איומים והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.