מושית פישר
מושית פישר | צילום:

כתב אישום נגד הגבר שסיפק את הסם שהוביל להתמוטטות הצעירה: רפי מיכאלי, בן 47 מלוד, הואשם היום (רביעי) בכמה עברות של סחר בסם מסוכן, תיווך לסחר בסם מסוכן ושלוש עבירות של הספקת הסם. זאת, לאחר שהמיס סם מסוג MDMA בבקבוק שתייה אותו הגישה למושית פישר בת ה-23 במועדון הבלוק בתל אביב. שעה לאחר מכן היא התמוטטה, איבדה הכרה ופונתה לבית חולים במצב קשה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לבנת מלמד מפרקליטות מחוז תל אביב פלילי לבית משפט השלום בעיר, מיכאלי סחר וסיפק לחבריו סמים מסוג Mdma וקנאביס בכמויות שונות. לפני כשבוע וחצי, מכר מיכאלי את הסם להוד זכות, בן זוגה לשעבר של מושית פישר, והשניים נסעו יחד עם פישר וחברתה, בת 23, למועדון "הבלוק" בתל אביב.

עם כניסתם למועדון, סמוך לשעה 03:00, סיפק מיכאלי לפישר סם מסוג Mdma בכך שהמיס את הסם בבקבוק שתייה ושתה את תוכנו במשותף עמה. כשעה לאחר נטילת הסם, מושית החלה לפרכס, נפלה ארצה, איבדה הכרה ונזקקה לפינוי רפואי על ידי אמבולנס שהוזעק למקום על ידי בעל המועדון.

שיקר לצוות מד"א לגבי השימוש בסם

לאחר הגעת צוות מד"א למקום טען מיכאלי בפני הצוות הרפואי כי פישר צרכה אלכוהול בלבד והכחיש שימוש בסם. רק לאחר שהצוות הרפואי הבהיר לו את חשיבות מתן המידע המדויק, הודה הנאשם כי היא צרכה סם מסוג Mdma.

כתוצאה מנטילת הסם, אושפזה פישר בבית החולים איכילוב בתל אביב במחלקה לטיפול נמרץ, כשהיא מורדמת ומונשמת, למשך מספר ימים וטרם שוחררה מבית החולים.

כתב האישום כולל עוד 5 אישומים נוספים לפיהם מיכאלי סחר, סיפק או תיווך לסחר בסמים קנאביס ו- Mdma ללקוחות שונים במקומות שונים במרכז הארץ, בין היתר, במועדונים "הבלוק" ו"הקומפורט" בתל אביב. מעצרו הוארך עד תום ההליכים נגדו.