מועדון הבלוק, 3:00 לפנות בוקר לפני שלושה שבועות. מושית פישר על הרחבה, רוקדת עם חבריה - כך תיעדו מצלמות האבטחה את הרגעים לפני שהצעירה התמוטטה ופונתה במצב קשה מאוד לבית החולים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד היא נראית עם רפי מיכאלי, מי שנתן לה בקבוק שבו הומס הסם MDMA. מושית שותה, כעבור כמה דקות ניכר שקרה לה משהו - ואז התמוטטה.

מאז היא משאושפזת בבית החולים איכילוב. רפי מיכאלי, הנאשם באספקת הסם למושית, בעל עבר בעבירות סמים, נעצר והוגש נגדו כתב אישום. "היא ידעה מה הבקבוק הכיל", סיפר מיכאלי בחקירה. "היא ילדה גדולה, היא ידעה בדיוק מה היא עושה".

"ראיתי אותה 4-5 פעמים נוגעת בדבר כזה", הוסיף מיכאלי בפני החוקרים. "אני מאחל לה שתהיה לה רפואה שלמה ושלא עשיתי שום דבר בכוונה".

אין תמונה
מושית פישר

חברתה של מושית, שבילתה איתה באותו ערב, תיארה בחקירתה את השתלשלות העניינים: "אני ראיתי אותה שותה את המים עם הסם. הערבוב של הסם היה בתוך המועדון. אני מושית ורפי שתינו. אחרי זה רקדנו ואז מושית התחילה לרקוד מוזר ולהתנהג מוזר. היא ורפי נפלו וקמו ונפלו עוד פעם".

אז היא התחילה לרקוד מוזר וממש לדחוף אנשים", ציינה החברה. "כשראו שהיא ממש רוקדת מוזר ומשהו לא תקין לקחו אותה לספסל שם באו המאבטחים. היא לקחה את הסם במודע. אף אחד לא הכריח אותה.

פישר עדיין מאושפזת בבית החולים איכילובץ. מצבה הוטב והיא יצאה מסכנת חיים. מיכאלי עצור לאחר שהואשם בסחר בסם מסוכן. הפרקליטות מבקשת לעצור אותו עד תום ההליכים נגדו.