אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
"קנה" שירותי מין מהילדה. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

תושב חולון בשנות ה-40 לחייו הורשע היום (ראשון) בסחר בבני אדם ובביצוע עבירות מין בקטינה מגיאורגיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב עולה שורה של מעשים קשים שביצע האיש, שהכיר את הקטינה ברשת והחל להתכתב עמה. כעבור תקופה מסוימת, הוא יצר קשר עם אמה, ואמר לה שישלח לה כסף, בתמורה לתצלומים בעלי אופי מיני של הבת, בת 12 בלבד.

כעבור זמן מה, ההתכתבות ברשת הפכה למפגשים של ממש, לאחר שהנאשם הגיע לגיאורגיה - והאם אפשרה לו לבצע מעשי סדום בילדה ואף לאנוס אותה. האם הסבירה לבתה כי עליה להיעתר לבקשותיו - כיוון שכך יהיה להן כסף לקנות אוכל ולהתקיים.

"הנאשם העביר את הילדה מיד ליד כאילו הייתה חפץ"

ובכך לא די: הנאשם דאג לצלם את המעשים - ולאחר מכן הפיץ את התמונות ברשת, וגבה עליהן תשלום. ה"מחירון" עבור סרטון היה גבוה יותר ממחיר תמונת עירום של הקטינה, לעתים כשהוא מופיע יחד עמה בתמונה. "הקטינה עברה מיד ליד משל דמתה לחפץ", כתבו שופטי בית המשפט המחוזי בתל אביב בפסק הדין.

בפרקליטות מחוז תל אביב הגיבו בסיפוק להחלטת בית המשפט: "מדובר בהרשעה תקדימית שמהווה אבן דרך חשובה במלחמתה של ישראל בסחר בבני אדם ובתעשיית הפורנוגרפיה והפדופיליה העולמית. העבירות בוצעו בקטינה המתגוררת יחד עם אימה בגאורגיה, כשהטיפול בתיק נעשה תוך שיתוף פעולה מלא של רשויות האכיפה בגאורגיה וישראל".

"ביהמ"ש אימץ את עמדת הפרקליטות וקבע שהנאשם ואם הקטינה התייחסו אל הקטינה כחפץ כשהנאשם קונה בכסף את זכותו להשתמש בגופה למאווייו, וכי עבירת הסחר מתקיימת אף שהקטינה לא נעקרה ממקום מגוריה. בעידן הגלובלי של היום ומרכזיות האינטרנט בחיינו, מדובר בסחר בבני אדם מסוג חדש, וזוהי תופעה חמורה שמדינת ישראל תמשיך להילחם בה."