תיעוד תקרית מלפני שנתיים מתפרסם היום (רביעי), ובו נראה מועמד מפלגת יחד ברוך מרזל כשהוא פולש לביתו של פלסטיני תושב חברון, דוחף את בעל הבית ומכה אותו. בתיעוד ניתן לראות כיצד מורה בעל הבית למרזל שלא להיכנס, אך זה ממשיך פנימה אל תוך החצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כשמגיע חייל צה"ל לקראת בעל הבית, הוא חוצץ בינו לבין מרזל ואנשיו, בעוד מרזל טוען בפניו כי בעל הבית הוא שתקף ראשון. רגעים לאחר מכן תוקף מרזל שוב, צועק ובועט בו. היום, שישה ימים בלבד לפני הבחירות, הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד מרזל בגין האירוע.

מרזל הואשם בהסגת גבול פלילית ובתקיפה הגורמת חבלה של ממש. בדרכו לתפילה במערת המכפלה, כך נכתב בכתב האישום, נכנס מרזל יחד עם אנשים נוספים לחצר ביתו של האיש, שביקש מהם לצאת. מרזל מנגד, טוען כי הוזמן על ידי בעל הבית להיכנס. במשטרה אומרים כי מרזל נכנס מלכתחילה לבית "כדי לעבור עבירה פלילית".

מרזל: "מנסים לפגוע בריצה שלי"

"מוזר ששבוע לפני הבחירות המשטרה מגישה כתב אישום על אירוע שהתרחש לפני מספר שנים", אמר מרזל. "שולפים מהמגירה תיק ישן של מתלונן עבריין שנזרק אפילו מבצלם, האינטרס ברור הם מפחדים ומנסים לפגוע בריצה שלי בכל דרך".

מרזל הוסיף: "המשטרה והפרקליטות לא משלימים עם החלטת בית המשפט העליון לאפשר לי לרוץ. מדהים עוד יותר שבמשך שנים הם מגלים אוזלת יד בכל הקשור לזועבי אך איתי ידם קלה על ההדק. על אפם וחמתם בשבוע הבא יהיה בעזרת השם חבר כנסת ואלחם בפוליטיזציה שיש בפרקליטות ובמשטרה".

מהמשטרה נמסר בתגובה לטענות על העיתוי הבעייתי: "הנושא ייבחן ויופקו לקחים במידת הצורך".