נשלח ל-50 שנות מאסר. בגץ
נשלח ל-50 שנות מאסר. בגץ | צילום: חדשות 2

שני מאסרי עולם לרוצח אשתו והמאהב שלה: בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום (שני) את דינו של יבגני בגץ, שהורשע ברצח של אשתו גלינה ושל מי שהיה המאהב שלה, רוסלן זכרוב, בדצמבר 2012 - והטיל עליו עונש של שני מאסרי עולם מצטברים - 50 שנות מאסר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, בגץ הגיע למספרה ברחוב מצדה בבאר-שבע שהייתה שייכת למנוח רוסלן וירה בו ואשתו 13 פעמים כשיצאו מהמספרה. מעשי הרצח בוצעו על רקע חשדו כי גלינה ניהלה קשר אינטימי עם רוסלן - ולאחר שעקב אחרי אשתו והגיע למספרה שהפכה בהמשך לזירת הרצח.

לבד מעונש שני מאסרי העולם המצטברים - מאסר עולם על כל רצח בנפרד - הטיל בית המשפט על בגץ לשלם פיצויים למשפחות הקורבנות שגבה את חייהם: לכל אחד משני ילדיה הקטינים של גלינה ז"ל ושני ילדיו של רוסלן ז"ל, פיצוי בסך 258 אלף שקלים - ולבת זוגו של רוסלן ז"ל, פיצוי בסך של 100 אלף שקלים.

זירת הרצח בבאר שבע, דצמבר 2012
זירת הרצח בבאר שבע, דצמבר 2012 | צילום:"הטלת עונשים מצטברים כאשר מדובר ברצח שני קורבנות, מתחייבת והכרחית על מנת לבטא את הפגיעה הנוראית שיש בכל מעשה רצח שקיפח חיים, וכדי להוקיע את הזוועה שיש ברצח שני בני אדם, כפי שמתחוור במלוא העוצמה ממקרא תסקירי הקרבן, המלמדים כי מעשיו של הנאשם גרמו לקריסת עולמן של שתי משפחות", קבעו השופטים בהחלטתם.

"נסיבות ביצוע מעשי הרצח שבפנינו מלמדות על כך שהמחשבה על ביצוע המעשה נפשע חלפה במוחו של הנאשם כבר חודשים קודם לכן; כי כבר בשלב בו יצא מן הבית מצויד באקדח חשב על אפשרות שיעשה בו שימוש; כאשר הגיע למקום וראה את המנוחים בתוך המספרה ארב להם; ובצאתם ללא אומר ירה בשניהם למוות", הוסיפו השופטים.