חשד למעשה מגונה בקטינה (צילום: החדשות)
הפיץ את התמונות ברשת. אילוסטרציה | צילום: החדשות

שבע שנות מאסר נגזרו הבוקר (שני) על אברך בן 38 שצילם את בתו ואחייניתו בנות ה-13 ללא ידיעתן בעת שישנו והתקלחו, והפיץ את התמונות באינטרנט. בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע את הגבר במסגרת הסדר טיעון, לאחר שהודה בביצוע מעשים מגונים ופרסום תועבה של קטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מגזר הדין עולה כי האברך, נשוי ואב לשבעה ילדים, נהג להתגנב אל חדרה של בתו בזמן ששכבה במיטה, צילם את איבריה הפרטיים ואף תיעד את עצמו מפשיט את בגדיה. בנוסף, הציב האב מצלמה בחדר השירותים של המשפחה ובבית הוריו, בעזרתה נהג לצלם את בתו ובת דודתה בעת שהתקלחו. "כדבר שבשגרה התקין האב מכשור, צילם את המתלוננות ואז הלך לבית הוריו, שם ישנו חיבור לאינטרנט, על מנת להפיץ את התמונות", צוין בגזר הדין.

את התמונות פרסם האב באתרים פופולאריים לשיתוף קבצים. לחלק מהצילומים הוא דרש סיסמה מיוחדת אותה שיתף בתמורה לקבלת חומרי פדופיליה אחרים.

"מעוניין לחזור להיות אב לילדיו"

במהלך חקירתו הודה הגבר במעשיו ואף הביע חרטה ורצון לשיקום בכדי "לשוב ולשמש כאב לילדיו, ולסייע לרעייתו". הוא אף הודה כי ראה במתלוננות כלי לסיפוק מיני, והסביר שחש משיכה לנערות בנות 12-16.

"הנאשם השקיע תכנון רב ויום יומי במעשיו", כתבו השופטים, שגזרו עליו שבע שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי ופיצוי כספי לבתו ואחייניתו.