בתחילת החודש נהרג מקסים בוקאטי ז"ל, צעיר בן 22 מבת ים, לאחר שהג'יפ בו נסע יחד עם חבריו התהפך סמוך למחלף וולפסון בחולון. בוקאטי, שישב במושב האחורי, עף מתוך הרכב, נפצע אנושות ולאחר זמן קצר מת מפצעיו. עד עכשיו נשארה פתוחה שאלה מרכזית אחת: איזה משני האחים התאומים שהיו ברכב, נהג בו?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המשטרה טוענת כי נהג הרכב, אנטון פרל היה שיכור בעת התאונה ולא היה לו רשיון נהיגה. לצדו, במושב הקדמי, ישב אחיו התאום מיכאל. ליד בוקאטי ישבה בת זוגו, שנפצעה באורח קל.

מהחקירה עולה כי החבורה השתכרה בחורשה בחולון לפני התאונה, בטרם יצאה לסיבוב מועדונים בתל אביב. בתיעוד ממצלמות האבטחה בנתיבי איילון נראית מכונית האיסוזו בה נסעו הארבעה כשהיא נוסעת במהירות, ולאחר מכן סוטה לשוליים, מתהפכת ומתלקחת.

לטענת המשטרה, התאומים פרל חילצו עצמם מן הרכב הבוער ונמלטו. עוברי אורח ונהגים שהיו במקום סייעו לחברתו של בוקאטי ופינו אותה מהזירה. אחרים פינו את גופתו מקרבת המכונית שעלתה באש.  

תאונה (צילום: חדשות 2)
תיעוד התאונה | צילום: חדשות 2

אנטון פרל מואשם בהריגה והפקרה

האחים פרל נעצרו כעבור זמן קצר ובחקירתם סיפרו כי לא ברחו מזירת התאונה ושהיו בדרכם לבית החולים וולפסון. בחקירה טענו השניים כי לא זכרו מי נהג ברכב. החקירה נתקלה בקשיים, מאחר והרכב בו נסעו נשרף כליל.

כעת מתבססת המשטרה על ראיה חדשה, לאחר שמצלמות אבטחה בתחנת דלק בחולון תיעדו את התאומים מתדלקים דקות ספורות לפני התאונה. בתיעוד נראית החבורה ממשיכה לשתות לשוכרה גם במכונית. מהסרטון עולה כי אנטון פרל נכנס למכונית מיד לאחר התדלוק, ומתיישב בכיסא הנהג.

הרכב לאחר התאונה (צילום: משטרת התנועה)
הרכב השרוף במחלף וולפסון | צילום: משטרת התנועה

כעת מייחסת הפרקליטות לאנטון עבירה של הריגה והפקרה. אחיו מיכאל מואשם רק בהפקרה. בינתיים, ביקשה הפרקליטות להאריך את מעצרו של אנטון עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, בעוד אחיו שוחרר למעצר בית.