קשישה בת 85 נעשקה במשך שנה וחצי על ידי בריוני שוק אפור - כך מספרים במשטרה. האישה נקלעה לקשיים כלכליים ובתיווך המטפלת שלה פנתה לשוק האפור ולוותה כסף. על פי החשד, העבריינים החלו לגבות ממנה ריביות מופרכות של עשרות אלפי שקלים במשך שנה וחצי, מה שהביא את האישה לקריסה כלכלית ולכך שנאלצה למכור את חלקה בדירה שירשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסיפור של ניצולת השואה לא נגמר בכך: שלשום, כאשר הוציאה מהבנק 80 אלף שקלים - ככל הנראה כדי להעביר אותם לאנשי השוק האפור, שדדו ממנה אלמונים את הכסף.

כך למעשה נודעו פרטי הפרשה למשטרה, שעצרה שלושה אנשים בעלי עבר פלילי ואת המטפלת של הקשישה. בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (ה') את מעצרו של אחד העצורים.

"אישה בת 85 שחיה את כל החיים שלה בסבל, ובסוף מנצלים אותה, זה דבר הזוי", אמר נכדה של הקשישה לחדשות 2. "אתה לא מבין מה אני מרגיש".

ניצולת השואה לא הייתה מעוניינת לשוחח עימנו ורק אמרה שאצלה הכל בסדר, אך מקורביה טוענים כי היא מפוחדת לאחר מה שעברה. עורכי הדין של אחד החשודים, בני נהרי ושוש חיון, הכחישו את החשדות המיוחסים למרשם, ואמרו: "הוא שיתף פעולה עם המשטרה ומסר גרסה. אנחנו מעריכים שהוא ישוחרר בהמשך".