בני זוג מבריטניה חטפו את בתם. אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
נגע בה באופן מיני מגיל 12. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

אחרי עשר שנים של שתיקה: תושב תל אביב בן 49 נעצר אמש בחשד שאנס וקיים מגע מיני עם בתו החורגת מאז שהייתה בת 12. הצעירה, היום בת 22, פנתה למשטרה והתלוננה נגד האיש שעמו גרה בשנים האחרונות תחת קורת גג אחת.

היחסים האסורים החלו בגיל 12 בחיבוקים ובמגע ש"לא נעם לה", לדבריה של הצעירה. עם הזמן החל האב החורג להתקרב אליה והמעשים הפכו תכופים יותר. שנתיים לאחר מכן, כשהייתה בת 14, קיים איתה החשוד יחסי מין מלאים לראשונה.

גם האם תזומן לחקירה

באופן מפתיע, אמה של הצעירה שחיה עם החשוד, לא הבחינה בסימנים שעשויים היו להעיד על מה שמתרחש בין כתלי הבית, ובסופו של דבר הצעירה היא זו שפנתה למשטרה כדי להתלונן על מעשיו של אביה החורג. במשטרה אורמים שהתלונה הפתאומית הגיעה הודות לסיוע שקיבלה המתלוננת מארגוני נשים, שדירבנו את הצעירה להתלונן.

במשטרה מתכוונים לחקור גם את האם, בחשד שלא דיווחה על ההתעללות. עוד הוסיפו ש"מעשיו של האב בוצעו בכפייה נפשית ופיזית", ללא הסכמתה של הצעירה. היום הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

פתח תקווה: פדופיל סדרתי נעצר

אמש נעצר פדופיל סדרתי בפתח תקווה בחשד לביצוע שורה של עבירות מין בילדים בגילאים 8-12. היום הוא יובא להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בפתח תקווה. מעדויות הילדים עולה שהחשוד נהג לפגוש את הילדים באקראי ברחוב ולקחת אותם לפינות מבודדות, שם היה מאיים עליהם ומבצע בהם את זממו.

מספר ילדים סיפרו שהחשוד אמר להם: "אבא שלך עשה לי את זה, עכשיו אני אעשה את זה לך" - אמירה שאין לה כל בסיס במציאות, כיוון שהחשוד לא הכיר כלל את קורבנותיו. בנוסף מציינים במשטרה שהצעיר בחר קורבן אחר בכל פעם ובאף מקרה לא חזר לתקוף את אותו ילד בשנית.

לאחר מעצרו, ניסה הצעיר לפנות אל ההיגיון של חוקריו. הוא לא הודה ישירות במעשה, אלא אמר: "אם עשיתי את זה, אני חולה ואני זקוק לטיפול". הצעיר, המוכר למשטרה מתחום עבירות הסמים, הוסיף בחקירה: "אם עשיתי את זה, עשיתי זאת תוך כדי 'סטלה'", כשהוא מתכוון למצב של ערפול חושים כתוצאה משתיית אלכוהול או מצריכת סמים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק