ג', צעירה מעכו, הגיעה למסקנה חד משמעית - מי שעוברת שנתיים של מעשי סדום וניצול מתוך יחסי מרות - עדיף שלא תתלונן במשטרה, גם במחיר אובדן מקום העבודה. למסקנה זו הגיעה ג' לאחר שהתלוננה במשטרה, אבל במשך שנה טורטרה בין הפרקליטות לבין בכירים בעיריית עכו.

ג' עובדת בחברה פרטית והחשוד בפרשה הוא הממונה עליה, הבכיר בעירייה. היחסים ביניהם אירעו בשעות עבודת בית הספר, ממש בצמוד ללימודים. "זה היה בהסכמה, אבל בואו נראה מישהי אחרת מתמודדת עם המנהל. אף אחד לא יכול להגיד לו כלום. הוא כמו דיקטטור", היא מספרת.

"הוא בהתחלה שלח לי הודעות והזהיר שהוא ינצל אותי", אומרת ג' ומציגה מסרון שתומך בטענותיה, "וזה הדרדר עד למין אוראלי שהוא רצה ולא היה לי מה לעשות מול זה".

אחרי שנה נשברה ג' וסיפרה על המעשים לממונה על הבכיר בעירייה. עם זאת, לא זכתה תלונתה למענה עד אשר התלוננה במשטרה. "בעקבות תלונתך נערך בירור והוחלט להרחיק את העובד מתפקידו ולמנוע כל אפשרות ליצור עמך קשר", כתב לה בתשובה סמנכ"ל העירייה - אבל מכתבים לחוד ומעשים לחוד.

בפועל, הממונה על ג' כלל לא הורחק ממנה, אלא בסך הכל נמנע ממנו לסייר באזור. כעת, מחכה ג' להחלטת הפרקליטות אם להגיש כתב אישום. מעמדה בעבודה התערער בינתיים והיא רותקה למקום אחד. "אני עדיין כל היום רואה אותו במקום העבודה שלי", היא אומרת.

מעיריית עכו נמסר בתגובה לידיעה: "מיד עם קבלת התלונה נערך לעובד שימוע במסגרתו הוחלט להשעותו מתפקידו למשך חצי שנה. מדובר במתלוננת שאינה עובדת עירייה, אלא מועסקת בחברה פרטית המספקת שירותי אבטחה למוסדות החינוך בעיר. כמו כן, לאחרונה נקלט בעירייה מנהל אגף ביטחון חדש אשר משמש בתפקידו גם כקב"ט מוסדות חינוך. עם קבלת תוצאות חקירת המשטרה תפעל העירייה בהתאם".

מעורכי הדין זיו ורינת גלעד, המייצגים את החשוד מעיריית עכו, נמסר בתגובה: "לטענת מרשינו מדובר בעלילה שרתמה המתלוננת שהייתה בת הזוג שלו בעבר. לאחר שעזב אותה לטובת מישהי אחרת ומשקבע איתה תאריך לחתונה, החלה המתלוננת במסכת תלונות שווא. מרשינו טוען כי מאז שנפרד ממנה לטובת מישהי אחרת לא ביצע בה שום מעשים כאלו או אחרים. מדובר, לטענתו בתלונה שבאה כנקמה על אהבה נכזבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק