זירת ניסיון החיסול הקודם
זירת האירוע | צילום:

חשד לניסיון חיסול בקריית ים: פיצוץ אירע הערב (ב') ברכב ברחוב התבור שבעיר. באירוע נפגע גבר כבן 30 המוכר למשטרה באורח בינוני כשהוא סובל מפגיעה בגפיים. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום פינה אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה. כוחות גדולים הכוללים חבלן משטרתי נמצאים בזירה והנסיבות לא ידועות. ההערכה היא שמדובר בסכסוך בין גורמים בשוק האפור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית עולה כי הפיצוץ אירע בעת שהאיש יצא עם הרכב מחנייה, וככל הנראה הוצמד מטען למכונית. מעוצמת ההדף נגרם נזק קל למספר דירות סמוכות ולמכונית הפרטית נגרם נזק כבד מאוד.

לפני כשבוע נפצע אדם אחד באורח בינוני בפיצוץ ברכב במרכז קריית גת. הנפגע בפיצוץ מוכר למשטרה ומשתייך לארגון המסוכסך עם ארגון הפשע של שלום דומרני. במשטרה מעריכים שהפיצוץ התרחש כתוצאה ממטען חבלה שהוצמד למכונית. החשד הוא שמדובר בניסיון חיסול, אך נבדקת האפשרות שמדובר ב"תאונת עבודה". הפצוע שנהג ברכב הצליח למלט את עצמו מתוכו והועבר לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

"פתאום שמענו פיצוץ גדול, חשבנו שזה רעם אבל אז ראינו שכוחות רבים של משטרה ומד״א הגיעו למקום", סיפרו שני תושבי העיר לחדשות 2 בפייסבוק. "אולי מדובר בפיגוע של העולם התחתון".

בתחילת החודש שעבר נפצע אנושות דרור דמארי בן ה-27, חבר ארגון הפשע של שלום דומרני בפיצוץ ברכב ברחוב אורט באשקלון. בסוף אוקטובר נהרג אחד מבכירי ארגונו של העבריין שלום דומרני, וחברו נפצע, אף הם בפיצוץ רכב באשקלון.