עוד לפני שהבדרן דודו טופז נעצר בחשד שהזמין את תקיפות בכירי התקשורת, נפוצו השמועות הללו ברחבי הארץ. בשבוע שעבר הוא העניק ריאיון מיוחד לחדשות 2 ובו הכחיש לחלוטין את הדברים.

למצלמה של חדשות 2 אומר טופז כי הוא "במצב נפשי לא טוב" ומדגיש כי מדובר בשמועות בלבד. "מישהו אכזר, מטומטם, מפיץ שמועה ואין לי מושג על סמך מה. הפיצו שאני במעצר. קיבלתי טלפון מאיזה אתר, שלא רק נחקרתי אלא גם הודיתי", אמר טופז.

"אין לי מושג מי הפיץ את השמועה"

"אין לי שום קשר למקרה הזה ולמקרה הקודם", המשיך טופז. "אין לי מושג מי הפיץ את השמועה. אני מוכן להיבדק במכונת אמת. אפילו במשטרה לא ניסו להרים אליי טלפון ולשאול אותי. אבל העיתונאים רצו כמו זאבים רעבים לטרף. זה לא טוב".

טופז ציין כי יום קודם לכן הוא הופיע בהצגה בתיאטרון הקאמרי. "ונועם סמל (מנהל התיאטרון) לא אהב, הנה יש לי מניע, מה אני אלך וארביץ לו?", אמר. "די, פסיכים!".

למרות ההכחשה הגורפת והמוחלטת, התייעץ באותו היום מספר פעמים טופז עם עורך דינו ציון אמיר. "דודו טופז דוחה בתוקף את השמועות השקריות והאכזריות שהציפו אותו ביממה האחרונה", אמר אמיר. "אין ספק שדודו טופז לא מסוגל לעשות מעשים כאלה. הדבר מסב לו צער גדול מאוד ואני מקווה שזה ייפסק באותה מהירות בה הופיע".

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר