חלמה - והמחשב קרא את החלום (צילום: רויטרס)
ניסיון אונס בליל החג. אילוסטרציה | צילום: רויטרס

אימה בליל החג: נערה כבת 18 מצפת התעוררה במהלך הלילה בבהלה לאחר שחשה כי מישהו חדר לחדרה ומנסה לאנוס אותה. הנערה החלה לצרוח באימה, והתוקף נמלט מהבית. מאוחר יותר נלכד החשוד במעשה, צעיר כבן 20, בגן ציבורי סמוך למקום, נעצר והערב הוא יובא לבית המשפט להארכת מעצרו.

האירוע החמור התרחש הלילה בשכונת מגורים בעיר צפת. אביה של הנערה דיווח למשטרה כי בעת שכל בני המשפחה נמו את שנתם לאחר ליל הסדר, פרץ אלמוני לבית, נכנס לחדר של בתו וניסה לאנוס אותה. לאחר שהנערה התעוררה והחלה לזעוק לעזרה, נמלט התוקף מהדירה.

מפקד משטרת צפת, סגן-ניצב עופר קנטרוביץ', סיפר לחדשות 2 כי "הבחור נכנס לבית דרך החלון. הוא עלה לחדר של הנערה, נשכב על מיטתה וגהר מעליה. היא התעוררה, החלה לצעוק, העירה את הוריה והוא נמלט מבלי לקחת שום דבר מהדירה. בזכות תושייתה של הנערה, הוא לא הספיק לבצע בה את זממו".

"במהלך סריקות שביצענו איתרנו את החשוד בגן ציבורי סמוך לבית. במהלך המעצר הוא אף ניסה לתקוף את אחד השוטרים", הוסיף מפקד משטרת צפת. "מדובר בצעיר בן 20, תושב צפת עם עבר פלילי לא בתחום של עבירות מין. הוא מכחיש שהיה מעורב בניסיון האונס, אך הערב נבקש להאריך את מעצרו ב-7 ימים ונעביר את התיק לפרקליטות לקראת גיבוש כתב אישום נגדו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק