חשד לרצח בדרום. ארכיון
נדקר למוות במאפיה בת"א, ארכיון | צילום: עופר אשטוקר, אשדודנט

המשטרה עצרה צעיר בן 25, בחשד שדקר למוות הלילה את אשרף טוול, בן 27 מראס אל עמוד שבמזרח ירושלים במקום עבודתו - מאפייה ברחוב דרך ההגנה בתל אביב. הצעיר פונה תחילה לבית החולים "איכילוב" בעיר במצב קשה, שם נקבע מותו לאחר זמן קצר. העצור יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בת"א.

בני משפחתו של הנרצח, שגילו מה התרחש, הגיעו בשעת בוקר מוקדמת למאפיה, התפרעו במקום וגרמו לנזק רב למקום. כוחות משטרה שהוזעקו למקום עצרו שישה מהם והם הועברו לחקירה.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הצעיר נרצח במהלך קטטה שפרצה בינו לבין עובד אחר של המאפיה. החשוד בדקירה, תושב יפו המוכר למשטרה, נמלט מהמקום והמשטרה פתחה במצוד אחריו. בשעות הצהריים נעצר תושב יפו בן 25 בחשד לביצוע הרצח. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בת"א.

אתמול: ירה על שכן בגלל שיפוצים

תושב תל אביב, כבן 80, נעצר אתמול בחשד שירה בשכנו ופצע אותו באורח בינוני עד קשה בשדרות ישראל גורי בדרום תל אביב. האירוע התרחש בשעות הבוקר, שעה שעשרות אזרחים עשו את דרכם למקום עבודתם ולבתי הספר.

סכסוך שכנים הביא לירי, אתמול
סכסוך שכנים הביא לירי, אתמול | צילום: עזרי עמרם

מהחקירה עולה שהרקע למעשה הוא סכסוך קודם בין השניים, סביב בנייה במקום. משפחת הגבר שנפגע עברה להתגורר בדירתם בחצי השנה האחרונה ועל פי החשד, התגלע בינה לבין החשוד בירי סכסוך קשה, שהבוקר, כך נראה, גלש למישור הפלילי.

כוחות משטרה והצלה שהגיעו למקום מצאו את הפצוע מתבוסס בדמו על הקרקע, העניקו לו סיוע ראשוני ופינו אותו לקבלת טיפול בבית החולים איכילוב. המשטרה ממשיכה בחקירת האירוע.

"הוא כבר איים על גיסי בעבר והזמינו משטרה, אבל בכל פעם הוא זייף התקף לב ולא יכלו לבדוק שיש לו אקדח", סיפרה גיסתו של הפצוע לחדשות 2 באינטרנט, כשהיא מתארת את סכסוך השכנים המתמשך. "מאז שהם התחילו את השיפוץ הוא כל הזמן מאיים. לא חשבתי שיירו בו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק