חשד לרצח בקריין מוצקין: גופת צעירה בת 29 נמצאה הבוקר ללא רוח חיים בדירה ברחוב ורד בעיר. על הגופה נמצאו סימני אלימות קשים - ובעלה נמצא שוכב לצדה. כוחות מד"א שהוזעקו למקום ניסו לבצע באישה החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותה. לבני הזוג אין ילדים.

סמוך לשעה 09:30 הבוקר התקבלה במשטרה קריאה מצד שכנים בבניין, שדיווחו על צעקות שנשמעו מהדירה בה מתגוררים השניים. כוחות משטרה שהוזעקו למקום מצאו בדירה את גופת האישה, כשעליה סימני אלימות קשים.

לצד גופתה של האשה שכב בעלה, בן 35, שהתקשה להסביר את אשר אירע. במשטרה מעריכים כי ייתכן שלאחר שדקר את אשתו, הבעל נטל כדורים במטרה להתאבד, ללא הצלחה. הבעל נעצר במקום ונלקח לחקירה. בהמשך חש הבעל ברע בתחנת המשטרה, וצוות מד"א הוזעק להעניק לו טיפול רפואי ראשוני.

"מכוסים בשמיכה - ומסביב שלולית דם"

"הגענו למקום בתוך דקה מהקריאה שקיבלנו", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט ערן גולדשטיין, פרמדיק מד"א-כרמל שהיה הראשון שהגיע לזירת האירוע. "ראינו מחזה מזעזע. שני בני הזוג שכבו על הרצפה ודם רב היה מסביב. בהתחלה חשבנו ששניהם מתים וכי מדובר ברצח והתאבדות - אבל אחרי שנגעתי בגבר, הוא פתאום התעורר. הוא היה מעורפל ולא דיבר לעניין. מדובר בזוג צעיר, בלי ילדים".

"הצעירה כבר הייתה ללא רוח חיים מדקירות רבות באזור הבטן", אומר הפרמדיק. "שניהם שכבו על הרצפה מכוסים בשמיכה ומסביבם שלולית דם. השוטרים מצאו במקום סכין מטבח מגואלת בדם, איתה כנראה בוצע הרצח. לא נמצאו סימני מאבק בדירה".

בשלב זה מעריכה המשטרה כי מדובר ברצח והבעל נעצר והוא נלקח לחקירה. בני הזוג עברו להתגורר בקריית מוצקין לפני כשנה, ולשירותי הרווחה בעיר לא ידוע על מקרי אלימות קודמים במשפחה.

לפני כחודש נמצאו גבר גבר כבן 50 ובת זוגו בת כ-40 ללא רוח חיים בדירה בקריית אתא. צוות מד"א שהוזעק לדירה בה נמצאו השניים מצא את גופתו של הגבר תלויה בחצר הבית, ואת בת זוגו מוטלת בתוך הדירה כשהיא דקורה בכל חלקי גופה. מותם של השניים נקבע במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק