אילן בן עמי (צילום: חדשות 2)
חשד: שיבש ראיות. בן-עמי | צילום: חדשות 2

בעוד שנמשך המצוד אחר אילן בן-עמי, החשוד ברציחתה של אשת חיי הלילה התל-אביבית דפנה בר-ציון, אומר היום (שבת) גורם במשטרה כי בן-עמי שיבש ראיות מזירת הרצח במהלך מנוסתו. פרטים נוספים בנושא אסורים לפי שעה לפרסום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בר ציון הובאה אתמול למנוחות בבית העלמין ירקונים ליד פתח תקווה. מאות מכרים, חברים ובני משפחה הגיעו כדי להיפרד מדפנה. "בדרכך עכשיו למעלה את מסתכלת ואוהבת אותנו ולא מבינה למה אנחנו כל כך כואבים", אמרה חברתה מעל קברה. "נעשה כל שאנחנו יכולים כדי להמשיך את השיר, השמחה והתשוקה שלך. היית כמו פרפר שעובר מפרח לפרח שאוסף את הצוף של החיים".

אין תמונה
דפנה בר-ציון

הוכתה למוות בדירת בן הזוג לשעבר

בר-ציון (50) הייתה בעברה זמרת רוק והוציאה מספר אלבומים. בשנות ה-80 הקימה הרכב בשם "מטרופולין", שהופיע במספר מועדונים בתל אביב, אך לא זכה להצלחה רבה. בסוף שנות ה-90 הוציאה בר ציון שני אלבומים, שכמה סינגלים מהם זכו להשמעות רבות בתחנות הרדיו. כמו כן, בבעלותה היו מספר מקומות בילוי בתל אביב ובהם מסעדת סוזנה בנווה צדק.

בני משפחתה של בר ציון החלו לדאוג לה כבר משעות הצהריים ביום חמישי. בשעה 16:00 אף יצרו בני המשפחה קשר עם המשטרה, דיווחו כי אינם מצליחים להשיג אותה וכי ישנו חשש לביטחונה. במשטרה פתחו בחיפושים אחריה, ומספר שעות לאחר מכן איתרו את רכבה בקרבת דירתו של מי שעד לא מזמן היה בן זוגה.

סמוך לשעה 19:30 הגיעה בתה של בר ציון אל דירתו של בן זוגה לשעבר, אילן בן-עמי, שם מצאה את גופתה מוטלת ועליה סימני אלימות קשים. לצוותי מד"א שהוזעקו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה. בן עמי, הידוע בעיקר בשל השתייכותו ללהקת הרוק "הברירה הטבעית", הוא גם מפיק מוזיקלי וכותב שירים. כמו כן, יזם והפיק בן עמי את אלבומי "בייבי אוריינטל", אלבומי שירי ילדים בסגנון מוזיקת עולם.

בעבר שיתף פעולה עם מוזיקאים רבים, ביניהם אביתר בנאי, שם טוב לוי, אתי אנקרי, דוד דאור, שלמה גרוניך, ברי סחרוף, אלון אולארצ'יק ועוד.